624563-2026 - Competition
Poland – Network equipment – Modernizacja sieci dostępowej polegająca na dostawie, montażu, konfiguracji oraz uruchomieniu nowych przełączników dostępowych wraz z modułami uplink oraz wkładkami optycznymi
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleModernizacja sieci dostępowej polegająca na dostawie, montażu, konfiguracji oraz uruchomieniu nowych przełączników dostępowych wraz z modułami uplink oraz wkładkami optycznymi
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest modernizacja sieci dostępowej polegająca na dostawie, montażu, konfiguracji oraz uruchomieniu nowych przełączników dostępowych wraz z modułami uplink oraz wkładkami optycznymi, a także wykonaniu wszystkich prac niezbędnych do ich integracji z istniejącą infrastrukturą sieciową. Modernizacja obejmuje wymianę obecnie eksploatowanych przełączników Cisco Catalyst 2960S oraz Cisco Catalyst 2960G, a także rozbudowę infrastruktury poprzez instalację dodatkowych przełączników w lokalizacjach wskazanych przez Zamawiającego. (Prawo opcji) Przedmiotem zamówienia w ramach prawa opcji jest zakup dodatkowych przełączników, w liczbie do 10 sztuk (tj. do 33 sztuk łącznie w ramach całego zamówienia) – pod warunkiem posiadania środków finansowych.
Internal identifierBG-PZ.26.31.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 32420000 Network equipment
5. Lot
LotLOT-0001
Quantity33 pieces
Options
Description of the optionsPrzedmiotem zamówienia w ramach prawa opcji jest zakup dodatkowych przełączników, w liczbie do 10 sztuk (tj. do 33 sztuk łącznie w ramach całego zamówienia) – pod warunkiem posiadania środków finansowych.