624576-2026 - Competition
Bulgaria – Overhaul and refurbishment work – „Ремонт на покрив на спортната зала към Филиал „Любен Каравелов“ на Пловдивски университет „Паисий Хилендарски“ в гр. Кърджали"
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: „Ремонт на покрив на спортната зала към Филиал „Любен Каравелов“ на Пловдивски университет „Паисий Хилендарски“ в гр. Кърджали"
Description: ​​​​​​​​​​​​​Предмет на настоящата обществена поръчка е строителство на обект: „Ремонт на покрив на спортната зала към Филиал „Любен Каравелов“ – гр. Кърджали“. ​​​​​​​Инвестиционното намерение на Пловдивски университет „Паисий Хилендарски“ ще се изпълни във Филиал „Любен Каравелов“ – Кърджали. Предвижда се ремонт на покрива на спортната зала към филиала, включващ премахване на съществуващата чакълена посипка, изпълнение на циментова замазка за оформяне на наклони, полагане на двупластова битумна хидроизолационна система, подмяна на ламаринените обшивки и покривната отводнителна система, както и изграждане на мълниезащитна и заземителна инсталация. Сградата има спортно-образователни функции и се използва за провеждане на учебния и тренировъчния процес на студентите. Строежът е V-та категория съгласно чл. 137, ал. 1, т. 5 от ЗУТ.
Internal identifier: 606992
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45453000 Overhaul and refurbishment work
5. Lot
Lot: LOT-0001