624607-2026 - Competition
Poland – Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses) – „Zakup aparatury badawczej do działów laboratoryjnych WSSE we Wrocławiu (4 części)” ADM.272.10.2026
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Zakup aparatury badawczej do działów laboratoryjnych WSSE we Wrocławiu (4 części)” ADM.272.10.2026
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup aparatury badawczej : Część 1 - Molekularny analizator multipleksowy (1 szt.), Część 2 - Autoklaw laboratoryjny z demineralizatorką (1 szt.), Część 3 - Autoklaw laboratoryjny z demineralizatorką (1 szt.), Część 4 - Syncore plus polyvap aparat do odparowania równoległego prózniowego 24 poz. (1 szt.) Szczegółowy wykaz aparatury zawierają – w odniesieniu do poszczególnych części zamówienia - załącznik nr 3 (3.1, 3.2, 3.3, 3.4- dla danej części) do SWZ.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
Additional classification (cpv): 38434000 Analysers, 33191110 Autoclaves
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1 - Molekularny analizator multipleksowy (1 szt.)
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup aparatury badawczej : Część 1 - Molekularny analizator multipleksowy (1 szt.). Szczegółowy wykaz aparatury zawierają – w odniesieniu do poszczególnych części zamówienia - załącznik nr 3 (3.1, 3.2, 3.3, 3.4- dla danej części) do SWZ. Załącznik/-i nr 3 należy uzupełnić/wypełnić i dołączyć do oferty (w zależności od tego, jakiej części zamówienia dotyczy oferta).
Internal identifier: Część 1
Additional classification (cpv): 38434000 Analysers
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 - Autoklaw laboratoryjny z demineralizatorką (1 szt.)
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup aparatury badawczej : Część 2 - Autoklaw laboratoryjny z demineralizatorką (1 szt.). Szczegółowy wykaz aparatury zawierają – w odniesieniu do poszczególnych części zamówienia - załącznik nr 3 (3.1, 3.2, 3.3, 3.4- dla danej części) do SWZ. Załącznik/-i nr 3 należy uzupełnić/wypełnić i dołączyć do oferty (w zależności od tego, jakiej części zamówienia dotyczy oferta).
Internal identifier: Część 2
Additional classification (cpv): 33191110 Autoclaves
Lot: LOT-0003
Title: Część 3 - Autoklaw laboratoryjny z demineralizatorką (1 szt.)
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup aparatury badawczej : Część 3 - Autoklaw laboratoryjny z demineralizatorką (1 szt.). Szczegółowy wykaz aparatury zawierają – w odniesieniu do poszczególnych części zamówienia - załącznik nr 3 (3.1, 3.2, 3.3, 3.4- dla danej części) do SWZ. Załącznik/-i nr 3 należy uzupełnić/wypełnić i dołączyć do oferty (w zależności od tego, jakiej części zamówienia dotyczy oferta).
Internal identifier: Część 3
Lot: LOT-0004
Title: Część 4 - Syncore plus polyvap aparat do odparowania równoległego prózniowego 24 poz. (1 szt.)
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup aparatury badawczej : Część 4 - Syncore plus polyvap aparat do odparowania równoległego prózniowego 24 poz. (1 szt.) Szczegółowy wykaz aparatury zawierają – w odniesieniu do poszczególnych części zamówienia - załącznik nr 3 (3.1, 3.2, 3.3, 3.4- dla danej części) do SWZ. Załącznik/-i nr 3 należy uzupełnić/wypełnić i dołączyć do oferty (w zależności od tego, jakiej części zamówienia dotyczy oferta).
Internal identifier: Część 4