624693-2026 - Competition
Poland – Internet services – Zapewnienie połączeń między lokalizacjami - lokalizacje od 16 do 30
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Zapewnienie połączeń między lokalizacjami - lokalizacje od 16 do 30
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest podłączenie, techniczne uruchomienie, odbiór i całodobowe świadczenie przez 24 miesiące usług dostępu do Internetu oraz zagregowanych usług transmisji danych dla lokalizacji GIOŚ; 2. Opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego realizacji, w tym Parametry graniczne, zawiera Załącznik nr 8 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia” oraz „Formularz asortymentowo-cenowy” – Załącznik nr 10 do SWZ, odpowiednio dla każdej z części zamówienia. 3. Opis ten należy odczytywać wraz ze zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców. 4. W przypadku, gdy Wykonawca oferuje rozwiązania równoważne dla norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych wskazanych w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp zobowiązany jest do złożenia adekwatnych przedmiotowych środków dowodowych opisanych w art. 104-107 ustawy Pzp oraz w Rozdziale XI SWZ oraz Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ. Przedmiotowe środki dowodowe muszą udowodnić, iż w równoważnym stopniu (tym samym bądź lepszym) zaproponowane rozwiązania spełniają opis przedmiotu zamówienia. Ciężar udowodnienia spoczywa na Wykonawcy. 5. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na dowolną część lub części zamówienia. Oferta musi zawierać wszystkie pozycje asortymentowe w ramach części zamówienia na którą jest składana.
Internal identifier: DAG-WZP.26.1.74.2026.JBS
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72400000 Internet services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 16 – ul. Akademicka 20, 18-400 Łomża;
Internal identifier: DAG-WZP.26.1.74.2026.JBS - Część 16
Lot: LOT-0002
Title: Część 17 – ul. Kniaziewicza 30, 76-200 Słupsk;
Internal identifier: DAG-WZP.26.1.74.2026.JBS - Część 17
Lot: LOT-0003
Title: Część 18 – ul. Partyzantów 117, 43-316 Bielsko-Biała;
Internal identifier: DAG-WZP.26.1.74.2026.JBS - Część 18
Lot: LOT-0004
Title: Część 19 – ul. Rząsawska 24/28, 42-200 Częstochowa;
Internal identifier: DAG-WZP.26.1.74.2026.JBS - Część 19
Lot: LOT-0005
Title: Część 20 – ul. Fabryczna 11, 33-300 Nowy Sącz;
Internal identifier: DAG-WZP.26.1.74.2026.JBS - Część 20
Lot: LOT-0006
Title: Część 21 – ul. Krasińskiego 7A, 33-100 Tarnów;
Internal identifier: DAG-WZP.26.1.74.2026.JBS - Część 21
Lot: LOT-0007
Title: Część 22 – ul. Brzegowa 2, 21-500 Biała Podlaska;
Internal identifier: DAG-WZP.26.1.74.2026.JBS - Część 22
Lot: LOT-0008
Title: Część 23 – ul. Ks. Piotra Skargi 9B, 22-100 Chełm;
Internal identifier: DAG-WZP.26.1.74.2026.JBS - Część 23
Lot: LOT-0009
Title: Część 24 – ul. Hrubieszowska 69A, 22-400 Zamość;
Internal identifier: DAG-WZP.26.1.74.2026.JBS - Część 24
Lot: LOT-0010
Title: Część 25 – ul. Powstańców Warszawskich 10, 82-300 Elbląg;
Internal identifier: DAG-WZP.26.1.74.2026.JBS - Część 25
Lot: LOT-0011
Title: Część 26 – ul. Osińskiego 12/13, 10-011 Olsztyn;
Internal identifier: DAG-WZP.26.1.74.2026.JBS - Część 26
Lot: LOT-0012
Title: Część 27 – ul. Łuczańska 5, 11-500 Giżycko;
Internal identifier: DAG-WZP.26.1.74.2026.JBS - Część 27
Lot: LOT-0013
Title: Część 28 – ul. Piwonicka 19, 62-800 Kalisz;
Internal identifier: DAG-WZP.26.1.74.2026.JBS - Część 28
Lot: LOT-0014
Title: Część 29 – ul. Kard. S. Wyszyńskiego 3A, 62-510 Konin;
Internal identifier: DAG-WZP.26.1.74.2026.JBS - Część 29
Lot: LOT-0015
Title: Część 30 – ul. 17 Stycznia 4, 64-100 Leszno;
Internal identifier: DAG-WZP.26.1.74.2026.JBS - Część 30