2. Procedure
Procedure
Title: Mobiele Telefonie
Description: Het Juridisch Loket (HjL) is voornemens één overeenkomst te sluiten met één opdrachtnemer voor het leveren van mobiele telefoniedienstverlening. De opdracht omvat het leveren van mobiele spraak- en data-abonnementen en data-only abonnementen, inclusief het bijbehorende beheerplatform, de implementatie van de dienstverlening, de overgang van de huidige mobiele aansluitingen en de portering van bestaande mobiele telefoonnummers. 1.270.000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 64212000 Mobile-telephone services
Additional classification (cpv): 64200000 Telecommunications services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Zie paragraaf 2.4 van de Aanbestedingsleidraad.