624782-2026 - Competition
Poland – Cardiac-monitoring devices – Dostawa kardiomonitorów dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa kardiomonitorów dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kardiomonitorów dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w formularzach cenowych, które stanowią Załącznik nr 2A, wykazach parametrów wymaganych i oferowanych – załącznik nr 2B oraz we wzorze umowy – załącznik nr 1 do SWZ. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Ofertę można złożyć na całość zamówienia lub na poszczególne pakiety - łącznie postępowanie obejmuje 4 zadania.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33123210 Cardiac-monitoring devices
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zdanie 1
Description: Kardiomonitor z wyposażeniem dla Kliniki Nefrologii Medycyny Transplantacyjnej i Chorób Wewnętrznych - 6 szt
Options:
Description of the options: Brak opcji
Lot: LOT-0002
Title: Zdanie 2
Description: Kardiomonitor wraz z podstawą jezdną dla Oddziału Klinicznego Gastroenterologii - 1 szt
Lot: LOT-0003
Title: Zdanie 3
Description: Kardiomonitor dla Kliniki Hematologii Terapii Komórkowych i Chorób Wewnętrznych - 2 szt
Lot: LOT-0004
Title: Zdanie 4
Description: Pakiet 4 - Kardiomonitory - 2 szt. z podstawą jezdną dla Stacji Dializ dla dorosłych