2. Procedure
Procedure
Title: Nadgradnje in vzdrževanje sistema katodne zaščite prenosnega sistema plina za obdobje treh let
Description: Predmet naročila so nadgradnje in vzdrževanje sistema katodne zaščite prenosnega sistema plina za obdobje treh let. Sistem katodne zaščite (KZ) plinovodnega omrežja zahteva redno vzdrževanje, posodabljanje naprav in obnavljanje posameznih elementov. Zaradi dolgoletnega obratovanja prihaja do tehnične izrabe in zastarelosti opreme, kar povečuje verjetnost okvar. Del obstoječe opreme je starejše izvedbe, zato jo je potrebno sistematično zamenjati. Naročilo se oddaja za obdobje treh let (36 mesecev) in obsega nadgradnje ter storitve vzdrževalnih popravil sistema katodne zaščite na prenosnem sistemu plina.
Internal identifier: P/JN/15/2026/TS-SV
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50000000 Repair and maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 553131