2. Procedure
Procedure
Title: Marijampolės kultūros centro lauko renginių garso aparatūra
Description: Pirkimo objektas – Marijampolės kultūros centro lauko renginių garso aparatūra. Pirkimo objekto BVPŽ kodas: 32342410-9 „Garso aparatūra“. Pirkimo objektas į dalis neskaidomas, nes kolonėlės ir stiprintuvai turi veikti kaip viena vientisa sistema. Visi komponentai privalo būti techniškai suderinti, su gamintojo sukurtais ir konkrečioms kolonėlėms pritaikytais išankstiniais apdirbimo nustatymais (presets). Įrangos išskaidymas sukeltų nesuderinamumo riziką, suprastintų garso kokybę ir apsunkintų garantinį aptarnavimą. Pasiūlymas turi būti pateiktas visai nurodytai prekių apimčiai.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32342410 Sound equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0