624985-2026 - Competition
Romania – Protective gear – EIP tricou antistatic si inerent ignifug
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleEIP tricou antistatic si inerent ignifug
DescriptionEIP tricou antistatic si inerent ignifug
Internal identifier1494 / 1495
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 18143000 Protective gear
5. Lot
LotLOT-0000
TitleDefault lot
DescriptionSe estimeaza ca se vor achizitiona: TRICOU ANTISTATIC SI INERENT IGNIFUG cu mineca lunga: 21.200 bucati; TRICOU ANTISTATIC SI INERENT IGNIFUG cu mineca scurta: 9.920 bucati;
Internal identifier1