See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Opremanje narodne knjižnice
Description: Predmet nabave je opremanje Narodne knjižnice Hum na Sutli. Opremanje se sastoji od nabave robe (multimedijske opreme i namještaja) te usluga (multimedijski sadržaji i aplikacije). Robe i usluga koje se nabavljaju opisani su u troškovnicima te projektnom zadatku.
Internal identifier: 40/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32322000 Multimedia equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Multimedijski sadržaj i digitalna zavičajna baština
Description: Predmet nabave je usluga - izrada integriranog digitalnog sadržajnog i aplikativnog sustava za Narodnu knjižnicu Hum na Sutli, uključujući centralni CMS, javni web portal, digitalnu zavičajnu zbirku, interaktivnu kartu, edukativne i korisničke sadržaje, modul humskog govora, mini igre, odabrane video/animirane/AR/VR/360 sadržaje, edukacije djelatnika, dokumentaciju, testiranje i primopredaju.
Internal identifier: 40/26-1
Additional classification (cpv): 72212500 Communication and multimedia software development services, 72421000 Internet or intranet client application development services
Lot: LOT-0002
Title: Multimedijska oprema
Description: nabava multimedijske opreme za potrebe Narodne knjižnice sukladno stavkama troškovnika.
Internal identifier: 40/26-2
Additional classification (cpv): 30230000 Computer-related equipment
Lot: LOT-0003
Title: Namještaj
Description: Predmet nabave je razni namještaj za potrebe opremanja Narodne knjžnice Hum na Sutli prema opisima stavki Troškovnika.
Internal identifier: 40/26-3
Additional classification (cpv): 39100000 Furniture, 39155000 Library furniture