625142-2026 - Competition
Bulgaria – Alarm system and antenna installation work – „Проектиране, доставка и изграждане на система за видеонаблюдение, пожароизвестяване, контрол на достъпа, СОТ и периметрова охрана в п/ст "Казичене" 220/110kV"
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: „Проектиране, доставка и изграждане на система за видеонаблюдение, пожароизвестяване, контрол на достъпа, СОТ и периметрова охрана в п/ст "Казичене" 220/110kV"
Description: Настоящата поръчка включва проектиране, демонтаж на старата техника, доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на техническите системи за видеонаблюдение, сигнално-охранителна и периметрова охранителна система, пожароизвестителна система и контрол на достъпа за конкретния обект, съгласно настоящите изисквания. По отношение на видовете дейности, изпълнението на обектите ще се реализира условно на два етапа: Първи етап: проектиране - изготвяне на работен проект, съгласно изискванията на Възложителя; Втори етап: демонтаж на съществуващите системи за сигнално-охранителна система видеонаблюдение и периметрова охрана, доставка на предвидените в работния проект материали и апаратура, изпълнение на всички монтажни работи, предвидени в работния проект по съответните части, настройка и въвеждане в експлоатация на новоизградените системи.​​​​​​​ Изпълнението на поръчката включва следния обем работи: Изготвяне на работен проект, съгласно настоящите технически изисквания; Демонтаж на съществуващите системи за видеонаблюдение, периметрова охрана СОТ, както и кабелните трасета; Доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на видеонаблюдение по периметъра на обекта; Доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на видеонаблюдение в ОРУ; Доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на пожароизвестителна система; Доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на сигнално-охранителна система (СОТ) и периметрова охранителна система; Доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на Контрол на достъпа.
Internal identifier: 596816
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45312000 Alarm system and antenna installation work
5. Lot
Lot: LOT-0001