2. Procedure
Procedure
Title: DOBAVA ČISTILNIH SREDSTEV – OKOLJU PRIJAZNA ČISTILNA SREDSTVA
Description: DOBAVA ČISTILNIH SREDSTEV – OKOLJU PRIJAZNA ČISTILNA SREDSTVA Predmet javnega naročila je razdeljen na 4 sklope. Podrobneje je opredeljen v Specifikaciji zahtev naročnika, Dodatnih zahtevah naročnika ter v točki 2.11 teh navodil.
Internal identifier: JN-79245
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39830000 Cleaning products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ČISTILA ZA KUHINJO
Description: ČISTILA ZA KUHINJO
Internal identifier: 553099
Additional classification (cpv): 39830000 Cleaning products
Lot: LOT-0002
Title: OSTALA ČISTILNA SREDSTVA
Description: OSTALA ČISTILNA SREDSTVA
Internal identifier: 553100
Lot: LOT-0003
Title: SREDSTVA ZA STROJNO POMIVANJE POSODE
Description: SREDSTVA ZA STROJNO POMIVANJE POSODE
Internal identifier: 553101
Lot: LOT-0004
Title: PRIPOMOČKI ZA ČIŠČENJE
Description: PRIPOMOČKI ZA ČIŠČENJE
Internal identifier: 553102