2. Procedure
Procedure
Title: IZVANREDNI ORGANIZIRANI PRIJEVOZ UČENIKA OSNOVNE ŠKOLE IVAN GORAN KOVAČIĆ
Description: : Predmet nabave je izvanredni prijevoz učenika osnovne škole Osnovne škole Ivan Goran Kovačić. CPV oznaka i naziv: 60170000-0, Najam vozila za prijevoz putnika s vozačem OPIS PREDMETA NABAVE: Predmet nabave je izvanredni prijevoz učenika osnovne škole Osnovne škole Ivan Goran Kovačić. Naručitelj ima zaključeni okvirni sporazum za predmetnu uslugu zaključno s siječnjem 2027.g. Radovi na sveobuhvatnoj sanaciji osnovne škole nisu završili te se produžuju na slijedeće školske godine. Iz navedenog razloga Naručitelj ponovno pokreće postupak nabave za predmetnu uslugu kako bi učenici koji pohađaju Osnovnu školu Ivan Goran Kovačić imali i nadalje organizirani prijevoz. Slijedom navedenog, okvirni sporazum za predmetnu uslugu počet će se realizirati nakon siječnja 2027.g. Prijevoz uključuje rad škole u jutarnjoj i popodnevnoj smjeni. Najam autobusa uključuje i trošak vozača. Naručitelj kao prijevoznik ugovorom sklopljenim sa Gradom Zagrebom od 2007. godine obavlja uslugu prijevoza školske djece u redovnom školskom prijevozu na području grada Zagreba. Prijevoz učenika naručuje se zbog nemogućnosti osiguranja tehničke ispravnosti te dotrajalosti voznog parka Naručitelja za takvu vrstu prijevoza. Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno
Internal identifier: 026-48-2026-EVV
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60170000 Hire of passenger transport vehicles with driver
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Predmet nabave je izvanredni prijevoz učenika osnovne škole Osnovne škole Ivan Goran Kovačić. CPV oznaka i naziv: 60170000-0, Najam vozila za prijevoz putnika s vozačem OPIS PREDMETA NABAVE: Predmet nabave je izvanredni prijevoz učenika osnovne škole Osnovne škole Ivan Goran Kovačić. Naručitelj ima zaključeni okvirni sporazum za predmetnu uslugu zaključno s siječnjem 2027.g. Radovi na sveobuhvatnoj sanaciji osnovne škole nisu završili te se produžuju na slijedeće školske godine. Iz navedenog razloga Naručitelj ponovno pokreće postupak nabave za predmetnu uslugu kako bi učenici koji pohađaju Osnovnu školu Ivan Goran Kovačić imali i nadalje organizirani prijevoz. Slijedom navedenog, okvirni sporazum za predmetnu uslugu počet će se realizirati nakon siječnja 2027.g. Prijevoz uključuje rad škole u jutarnjoj i popodnevnoj smjeni. Najam autobusa uključuje i trošak vozača. Naručitelj kao prijevoznik ugovorom sklopljenim sa Gradom Zagrebom od 2007. godine obavlja uslugu prijevoza školske djece u redovnom školskom prijevozu na području grada Zagreba. Prijevoz učenika naručuje se zbog nemogućnosti osiguranja tehničke ispravnosti te dotrajalosti voznog parka Naručitelja za takvu vrstu prijevoza. Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno