625355-2026 - Competition
Hungary – Catheters – Elektrofiziológiai eszközök beszerzése II.
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleElektrofiziológiai eszközök beszerzése II.
DescriptionSemmelweis Egyetem Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinikája részére elektrofiziológiai eszközök beszerzése visszterhes adásvételi keretszerződések alapján. A keretszerződések az egyes ajánlati részeknél szereplő tervezett mennyiségek és a nyertes ajánlati árak alapján meghatározott keretösszegek kimerüléséig, de legfeljebb 12 hónap időtartamra jönnek létre. A beszerzés tervezett mennyisége az összes ajánlati rész vonatkozásában összesen 2470 db / 12 hó. Ajánlatkérő (továbbiakban: AK) valamennyi ajánlati rész tekintetében a tervezett mennyiség 50 %-ra vállal lehívási kötelezettséget, tekintettel a 16/2012. (II. 16.) Korm. rendelet 6. § (2) bekezdésében foglaltakra (a lehívás vállalt mértékét AK a betegellátáshoz szükséges eszközfelhasználás ütemére és mennyiségére - korábbi szerződések tapasztalata alapján - tekintettel határozta meg). Ajánlatkérő a szerződés teljesítése során a termékeket valamennyi rész tekintetében konszignációs kihelyezéssel kéri biztosítani. Konszignációs raktár működtetése: Vevő a szerződés hatályba lépésétől 5 munkanapon belül nyilatkozik az összetételről és mennyiségről. Eladó a szerződés aláírásával kötelezettséget vállal, hogy Vevő ezen nyilatkozatától 10 munkanapon belül a megjelölt termékeket meghatározott mennyiségben, a közbeszerzési műszaki leírásban foglaltak szerint megfelelő minőségben, kivitelben és választékban kihelyez a Vevő raktárába (kezdő készlet). A kezdő készlet nem haladhatja meg a keretmennyiség 50%-át. A konszignációs raktárkészlet teljes egészében Eladó tulajdonát képezi. Vevő kötelezettséget vállal arra, hogy a terméket megőrzi, nyilvántartja, és a felhasználásra került termékeket haladéktalanul lejelenti Eladónak. Eladó kötelezettséget vállal arra, hogy a felhasznált termékeket a lejelentéstől számítva 5 munkanapon belül pótolja. Vevő a konszignációs raktárból kivett termék ellenértékét fizeti meg a megajánlott egységáron. A szállítandó áruk esetében a sterilitási lejárati idő nem lehet kevesebb, mint a gyártástól számított legalább 24 hónap, a szállítás időpontjától számítva pedig legalább 12 hónap. A nyertes ajánlattevő (továbbiakban: AT) szállítandó termékek pontos műszaki leírását és tervezett mennyiségeit, illetve a részletes feltételeket a Közbeszerzési Dokumentáció részét képező közbeszerzési műszaki leírás és keretszerződés tervezetek tartalmazzák.
Internal identifierEKR001670532026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Main features of the procedureNyílt közbeszerzési eljárás.
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33141200 Catheters
5. Lot
LotLOT-0001
TitleQuadripoláris diagnosztikus elektródakatéterek
DescriptionNyertes AT feladata a Semmelweis Egyetem Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinikája részére quadripoláris diagnosztikus elektródakatéterek és összekötő kábelek szállítása, visszterhes adásvételi keretszerződés keretében. Követelmény: - diagnosztikus elektrofiziológiai és rádiófrekvenciás ablációs beavatkozásokra Keretmennyiség: 300 db/12 hó AK az előírt műszaki tartalmú termékekkel egyenértékű vagy jobb minőségű, kompatibilis termékek megajánlását is elfogadja. A beszerzendő termékek pontos specifikációját a Közbeszerzési Dokumentáció részét képező közbeszerzési műszaki leírás és keretszerződés tervezet tartalmazzák.
Internal identifierEKR001670532026/1
Additional classification (cpv): 33141240 Catheter accessories
LotLOT-0002
TitleIntracardiális UH katéter
DescriptionNyertes AT feladata a Semmelweis Egyetem Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinikája részére intracardiális UH katéterek szállítása, visszterhes adásvételi keretszerződés keretében. Keretmennyiség: 40 db/12 hó AK az előírt műszaki tartalmú termékekkel egyenértékű vagy jobb minőségű, kompatibilis termékek megajánlását is elfogadja. A beszerzendő termékek pontos specifikációját a Közbeszerzési Dokumentáció részét képező közbeszerzési műszaki leírás és keretszerződés tervezet tartalmazzák.
Internal identifierEKR001670532026/2
LotLOT-0003
TitleElektroanatómiai mapping elektródakatéterek,kieg/1
DescriptionNyertes AT feladata a Semmelweis Egyetem Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinikája részére elektroanatómiai mapping elektródakatéterek és kiegészítők szállítása, visszterhes adásvételi keretszerződés keretében. Követelmény: CARTO3 térképező rendszerrel kompatibilis, 8F külső átmérőjű, 3,5 mm végű, uni- és bidirekcionális görbületű, rugós erőmérővel ellátott, irrigációs katéter, mely lehetővé teszi az RF és PFA energiaforrások használatát. Keretmennyiség: 165 db/12 hó AK az előírt műszaki tartalmú termékekkel egyenértékű vagy jobb minőségű, kompatibilis termékek megajánlását is elfogadja. A beszerzendő termékek pontos specifikációját a Közbeszerzési Dokumentáció részét képező közbeszerzési műszaki leírás és keretszerződés tervezet tartalmazzák.
Internal identifierEKR001670532026/3
LotLOT-0004
TitleElektroanatómiai mapping elektródakatéterek,kieg/2
DescriptionNyertes AT feladata a Semmelweis Egyetem Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinikája részére elektroanatómiai mapping elektródakatéterek és kiegészítők szállítása, visszterhes adásvételi keretszerződés keretében. Követelmény: CARTO3 térképező rendszerrel kompatibilis, 8F külső átmérőjű, 3,5 mm végű, rugós erőmérés elvén működő szöveti nyomóerőt megjeleníteni képes mágneses szenzorral, a tip részen 3 microelektródával és 6 hőmérséklet szenzorral ellátott irrigációs katéter. Keretmennyiség: 350 db/12 hó AK az előírt műszaki tartalmú termékekkel egyenértékű vagy jobb minőségű, kompatibilis termékek megajánlását is elfogadja. A beszerzendő termékek pontos specifikációját a Közbeszerzési Dokumentáció részét képező közbeszerzési műszaki leírás és keretszerződés tervezet tartalmazzák.
Internal identifierEKR001670532026/4
LotLOT-0005
TitleElektroanatómiai mapping elektródakatéterek,kieg/3
DescriptionNyertes AT feladata a Semmelweis Egyetem Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinikája részére elektroanatómiai mapping elektródakatéterek és kiegészítők szállítása, visszterhes adásvételi keretszerződés keretében. Követelmény: CARTO3 térképező rendszerrel kompatibilis, 8-8,5F külső átmérőjű, mágneses szenzorral ellátott, mozgatható végű, körkörös vena pulmonaris mapping és ablációs PFA katéter. Keretmennyiség: 295 db/12 hó AK az előírt műszaki tartalmú termékekkel egyenértékű vagy jobb minőségű, kompatibilis termékek megajánlását is elfogadja. A beszerzendő termékek pontos specifikációját a Közbeszerzési Dokumentáció részét képező közbeszerzési műszaki leírás és keretszerződés tervezet tartalmazzák.
Internal identifierEKR001670532026/5
LotLOT-0006
TitleElektroanatómiai mapping elektródakatéterek,kieg/4
DescriptionNyertes AT feladata a Semmelweis Egyetem Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinikája részére elektroanatómiai mapping elektródakatéterek és kiegészítők szállítása, visszterhes adásvételi keretszerződés keretében. Követelmény: CARTO3 térképező rendszerrel kompatibilis, 8F külső átmérőjű, mágneses szenzorral ellátott, mozgatható végű, rács formájú, 36 pólusú multielektródás mapping katéter. Keretmennyiség: 10 db/12 hó AK az előírt műszaki tartalmú termékekkel egyenértékű vagy jobb minőségű, kompatibilis termékek megajánlását is elfogadja. A beszerzendő termékek pontos specifikációját a Közbeszerzési Dokumentáció részét képező közbeszerzési műszaki leírás és keretszerződés tervezet tartalmazzák.
Internal identifierEKR001670532026/6
LotLOT-0007
TitleElektroanatómiai mapping elektródakatéterek,kieg/5
DescriptionNyertes AT feladata a Semmelweis Egyetem Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinikája részére elektroanatómiai mapping elektródakatéterek és kiegészítők szállítása, visszterhes adásvételi keretszerződés keretében. Követelmény: Helyzetérzékelő referencia elektróda (patch), CARTO 3 elektroanatómiai rendszerhez Keretmennyiség: 200 db/12 hó AK az előírt műszaki tartalmú termékekkel egyenértékű vagy jobb minőségű, kompatibilis termékek megajánlását is elfogadja. A beszerzendő termékek pontos specifikációját a Közbeszerzési Dokumentáció részét képező közbeszerzési műszaki leírás és keretszerződés tervezet tartalmazzák.
Internal identifierEKR001670532026/7
LotLOT-0008
TitleElektroanatómiai mapping elektródakatéterek,kieg/6
DescriptionNyertes AT feladata a Semmelweis Egyetem Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinikája részére elektroanatómiai mapping elektródakatéterek és kiegészítők szállítása, visszterhes adásvételi keretszerződés keretében. Követelmény: CARTO3 térképező rendszerrel kompatibilis, 8F külső átmérőjű, mágneses szenzorral ellátott, mozgatható végű, nyolc ágú, 24 és 48 pólusú multielektródás mapping katéter. Keretmennyiség: 175 db/12 hó AK az előírt műszaki tartalmú termékekkel egyenértékű vagy jobb minőségű, kompatibilis termékek megajánlását is elfogadja. A beszerzendő termékek pontos specifikációját a Közbeszerzési Dokumentáció részét képező közbeszerzési műszaki leírás és keretszerződés tervezet tartalmazzák.
Internal identifierEKR001670532026/8
LotLOT-0009
TitleElektroanatómiai mapping elektródakatéterek,kieg/7
DescriptionNyertes AT feladata a Semmelweis Egyetem Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinikája részére elektroanatómiai mapping elektródakatéterek és kiegészítők szállítása, visszterhes adásvételi keretszerződés keretében. Követelmény: 8,5 F átmérőjű, min. 71 cm hasznos hosszúságú, proximalis végén 4 db elektródával ellátott bevezető sheath. Keretmennyiség: 10 db/12 hó AK az előírt műszaki tartalmú termékekkel egyenértékű vagy jobb minőségű, kompatibilis termékek megajánlását is elfogadja. A beszerzendő termékek pontos specifikációját a Közbeszerzési Dokumentáció részét képező közbeszerzési műszaki leírás és keretszerződés tervezet tartalmazzák.
Internal identifierEKR001670532026/9
LotLOT-0010
TitleBasket katéter alapú térképezőrendszerek /1
DescriptionNyertes AT feladata a Semmelweis Egyetem Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinikája részére pitvari és kamrai tachycardiák diagnosztikájára és ablációjára alkalmas basket katéter alapú térképezőrendszerek szállítása, visszterhes adásvételi keretszerződés keretében. Követelmény: Rhythmia térképező rendszerrel való kompatibilitás 8,5F külső átmérőjű, bidirekcionális görbülettel mozgatható, a görbület síkját a mozgatókar kiképzésével érzékeltető 64 elektródás, 8 sima felületű bordákból álló flexibilis, biztonságos diagnosztikus kosár katéter. Keretmennyiség: 5 db/12 hó AK az előírt műszaki tartalmú termékekkel egyenértékű vagy jobb minőségű, kompatibilis termékek megajánlását is elfogadja. A beszerzendő termékek pontos specifikációját a Közbeszerzési Dokumentáció részét képező közbeszerzési műszaki leírás és keretszerződés tervezet tartalmazzák.
Internal identifierEKR001670532026/10
LotLOT-0011
TitleBasket katéter alapú térképezőrendszerek /2
DescriptionNyertes AT feladata a Semmelweis Egyetem Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinikája részére pitvari és kamrai tachycardiák diagnosztikájára és ablációjára alkalmas basket katéter alapú térképezőrendszerek szállítása, visszterhes adásvételi keretszerződés keretében. Követelmény: Rhythmia térképező rendszerrel való kompatibilitás Kontakt nyomás mérős 7,5F (shaft átmérő), 7F (tip átmérő) 4-2,5-2,5 mm-es elektródatávolságú nyitott hűtésű fejjel rendelkező, pontosan mozgatható, a szöveti kontaktus erejét fokozó distalis shaft kiképzéssel is rendelkező, több méretben bidirekcionális görbületekkel mozgatható, plusz aszimmetrikus görbülettel is rendelkező, a görbület síkját a mozgatókar kiképzésével érzékeltető quadripolaris, thermocouple érzékelővel ellátott katétervégű ablációs katéter. Keretmennyiség: 5 db/12 hó AK az előírt műszaki tartalmú termékekkel egyenértékű vagy jobb minőségű, kompatibilis termékek megajánlását is elfogadja. A beszerzendő termékek pontos specifikációját a Közbeszerzési Dokumentáció részét képező közbeszerzési műszaki leírás és keretszerződés tervezet tartalmazzák.
Internal identifierEKR001670532026/11
LotLOT-0012
TitleBasket katéter alapú térképezőrendszerek /3
DescriptionNyertes AT feladata a Semmelweis Egyetem Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinikája részére pitvari és kamrai tachycardiák diagnosztikájára és ablációjára alkalmas basket katéter alapú térképezőrendszerek szállítása, visszterhes adásvételi keretszerződés keretében. Követelmény: Rhythmia térképező rendszerrel való kompatibilitás, helyzetérzékelő referencia elektróda elektromágneses érzékelővel. Keretmennyiség: 40 db/12 hó AK az előírt műszaki tartalmú termékekkel egyenértékű vagy jobb minőségű, kompatibilis termékek megajánlását is elfogadja. A beszerzendő termékek pontos specifikációját a Közbeszerzési Dokumentáció részét képező közbeszerzési műszaki leírás és keretszerződés tervezet tartalmazzák.
Internal identifierEKR001670532026/12
LotLOT-0013
TitleBasket katéterszettek és eszközök/1
DescriptionNyertes AT feladata a Semmelweis Egyetem Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinikája részére pitvari és kamrai tachycardiak, pulsus mező ablációra alkalmas basket katéterszettek és eszközök szállítása, visszterhes adásvételi keretszerződés keretében. Követelmény: Változtatható geometriájú 20 elektródás, bipolaris basket katéter- Keretmennyiség: 100 db/12 hó AK az előírt műszaki tartalmú termékekkel egyenértékű vagy jobb minőségű, kompatibilis termékek megajánlását is elfogadja. A beszerzendő termékek pontos specifikációját a Közbeszerzési Dokumentáció részét képező közbeszerzési műszaki leírás és keretszerződés tervezet tartalmazzák.
Internal identifierEKR001670532026/13
LotLOT-0014
TitleBasket katéterszettek és eszközök/2
DescriptionNyertes AT feladata a Semmelweis Egyetem Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinikája részére pitvari és kamrai tachycardiak, pulsus mező ablációra alkalmas basket katéterszettek és eszközök szállítása, visszterhes adásvételi keretszerződés keretében. Követelmény: Unidirekcionális bevezető rendszer, áttetsző katéter szárral. Keretmennyiség: 380 db/12 hó AK az előírt műszaki tartalmú termékekkel egyenértékű vagy jobb minőségű, kompatibilis termékek megajánlását is elfogadja. A beszerzendő termékek pontos specifikációját a Közbeszerzési Dokumentáció részét képező közbeszerzési műszaki leírás és keretszerződés tervezet tartalmazzák.
Internal identifierEKR001670532026/14
LotLOT-0015
TitleBasket katéterszettek és eszközök/3
DescriptionNyertes AT feladata a Semmelweis Egyetem Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinikája részére pitvari és kamrai tachycardiak, pulsus mező ablációra alkalmas basket katéterszettek és eszközök szállítása, visszterhes adásvételi keretszerződés keretében. Követelmény: Rhythmia rendszerrel kompatibilis, egyben térképezésre és ablációra is alkalmas, változtatható geometriájú 20 elektródás, bipolaris basket katéter. Keretmennyiség: 25 db/12 hó AK az előírt műszaki tartalmú termékekkel egyenértékű vagy jobb minőségű, kompatibilis termékek megajánlását is elfogadja. A beszerzendő termékek pontos specifikációját a Közbeszerzési Dokumentáció részét képező közbeszerzési műszaki leírás és keretszerződés tervezet tartalmazzák.
Internal identifierEKR001670532026/15
LotLOT-0016
TitleBasket katéterszettek és eszközök/4
DescriptionNyertes AT feladata a Semmelweis Egyetem Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinikája részére pitvari és kamrai tachycardiak, pulsus mező ablációra alkalmas basket katéterszettek és eszközök szállítása, visszterhes adásvételi keretszerződés keretében. Követelmény: Centauri PFA rendszerrel kompatibilis külső referencia elektróda szett. Keretmennyiség: 20 db/12 hó AK az előírt műszaki tartalmú termékekkel egyenértékű vagy jobb minőségű, kompatibilis termékek megajánlását is elfogadja. A beszerzendő termékek pontos specifikációját a Közbeszerzési Dokumentáció részét képező közbeszerzési műszaki leírás és keretszerződés tervezet tartalmazzák.
Internal identifierEKR001670532026/16
LotLOT-0017
TitleBasket katéterszettek és eszközök/5
DescriptionNyertes AT feladata a Semmelweis Egyetem Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinikája részére pitvari és kamrai tachycardiak, pulsus mező ablációra alkalmas basket katéterszettek és eszközök szállítása, visszterhes adásvételi keretszerződés keretében. Követelmény: 12.5 Fr külső átmérőjű, irányítható, bi-direkcionális, ballon-a-kosárban és over-the-wire típusú, 8 síkelektródával, 5 mm-es elektródatávolsággal és mágneses szenzorral rendelkező, pulzusmező ablációra alkalmas katéter. Keretmennyiség: 100 db/12 hó AK az előírt műszaki tartalmú termékekkel egyenértékű vagy jobb minőségű, kompatibilis termékek megajánlását is elfogadja. A beszerzendő termékek pontos specifikációját a Közbeszerzési Dokumentáció részét képező közbeszerzési műszaki leírás és keretszerződés tervezet tartalmazzák.
Internal identifierEKR001670532026/17
LotLOT-0018
TitleBasket katéterszettek és eszközök/6
DescriptionNyertes AT feladata a Semmelweis Egyetem Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinikája részére pitvari és kamrai tachycardiak, pulsus mező ablációra alkalmas basket katéterszettek és eszközök szállítása, visszterhes adásvételi keretszerződés keretében. Követelmény: a katéter bevezetésére szolgáló, állítható, mozgatható kétirányú görbületű, 13 Fr-es belső átmérőjű, több mint 70 cm hasznos hosszúságú sheath. Keretmennyiség: 250 db/12 hó AK az előírt műszaki tartalmú termékekkel egyenértékű vagy jobb minőségű, kompatibilis termékek megajánlását is elfogadja. A beszerzendő termékek pontos specifikációját a Közbeszerzési Dokumentáció részét képező közbeszerzési műszaki leírás és keretszerződés tervezet tartalmazzák.
Internal identifierEKR001670532026/18