625392-2026 - Competition
Lithuania – Water-bottle holders and holsters – Ginklų ir specialiųjų priemonių dėklai
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleGinklų ir specialiųjų priemonių dėklai
DescriptionPirkimo objektas skaidomas į 6 (šešias) pirkimo objekto dalis (-ių): I pirkimo objekto dalis – Pistoleto Glock 19 dėklas; II pirkimo objekto dalis – 9 mm dėtuvės dėklas; III pirkimo objekto dalis – Antrankių dėklas; IV pirkimo objekto dalis – Teleskopinės lazdos dėklas; V pirkimo objekto dalis – Greito ištraukimo pistoleto dėtuvės dėklas; VI pirkimo objekto dalis – Greito ištraukimo automato dėtuvės dėklas.
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 18925000 Water-bottle holders and holsters
5. Lot
LotLOT-0001
TitlePistoleto Glock 19 dėklas
Internal identifier1
LotLOT-0002
Title9 mm dėtuvės dėklas
Internal identifier2
LotLOT-0003
TitleAntrankių dėklas
Internal identifier3
LotLOT-0004
TitleTeleskopinės lazdos dėklas
Internal identifier4
LotLOT-0005
TitleGreito ištraukimo pistoleto dėtuvės dėklas
Internal identifier5
LotLOT-0006
TitleGreito ištraukimo automato dėtuvės dėklas
Internal identifier6