625434-2026 - Competition
Estonia – Road signs – Liiklusmärkide paigaldamine ja eemaldamine Hiiu, Lääne, Pärnu, Viljandi ja Saare maakonna riigiteedel
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Liiklusmärkide paigaldamine ja eemaldamine Hiiu, Lääne, Pärnu, Viljandi ja Saare maakonna riigiteedel
Description: Liiklusmärkide paigaldamine ja eemaldamine Hiiu, Lääne, Pärnu, Viljandi ja Saare maakonna riigiteedel vastavalt hanke alusdokumentides toodud tingimustele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315208-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34992200 Road signs
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Liiklusmärkide paigaldamine ja eemaldamine Hiiu maakonna riigiteedel
Description: Liiklusmärkide paigaldamine ja eemaldamine Hiiu maakonna riigiteedel vastavalt hanke alusdokumentides toodud tingimustele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315208-0001
Lot: LOT-0002
Title: Liiklusmärkide paigaldamine ja eemaldamine Lääne maakonna riigiteedel
Description: Liiklusmärkide paigaldamine ja eemaldamine Lääne maakonna riigiteedel vastavalt hanke alusdokumentides toodud tingimustele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315208-0002
Lot: LOT-0003
Title: Liiklusmärkide paigaldamine ja eemaldamine Pärnu ja Viljandi maakonna riigiteedel
Description: Liiklusmärkide paigaldamine ja eemaldamine Pärnu ja Viljandi maakonna riigiteedel vastavalt hanke alusdokumentides toodud tingimustele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315208-0003
Lot: LOT-0004
Title: Liiklusmärkide paigaldamine ja eemaldamine Saare maakonna riigiteedel
Description: Liiklusmärkide paigaldamine ja eemaldamine Saare maakonna riigiteedel vastavalt hanke alusdokumentides toodud tingimustele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315208-0004