2. Procedure
Procedure
Title: USŁUGA ŚWIADCZEŃ ZDROWOTNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY PRACY, ORZECZNICTWA ORAZ BADAŃ PROFILAKTYCZNYCH (WSTĘPNYCH, OKRESOWYCH I KONTROLNYCH) ORAZ DYSPANSERYZACJI ŻOŁNIERZY ZAWODOWYCH I PRACOWNIKÓW CYWILNYCH 31 WOJSKOWEGO ODDZIAŁU GOSPODARCZEGO ORAZ JEDNOSTEK I INSTYTUCJI BĘDĄCYCH NA JEGO ZAOPATRZENIU W 2026 R.
Description: Przedmiotem zamówienia jest usługa świadczeń zdrowotnych w zakresie medycyny pracy, orzecznictwa oraz badań profilaktycznych (wstępnych, okresowych i kontrolnych) oraz dyspanseryzacji żołnierzy zawodowych i pracowników cywilnych 31 Wojskowego Oddziału Gospodarczego oraz jednostek i instytucji będących na jego zaopatrzeniu w 2026 r. rejon Zgierz, Łódź, Leźnica Wielka, Kutno, Gostynin, Łowicz, Wygoda, Gałkówek, Regny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 1 do SWZ.
Internal identifier: 91/ZP/26
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: DOKUMENTY ZAMÓWIENIA
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85121000 Medical practice services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest usługa świadczeń zdrowotnych w zakresie medycyny pracy, orzecznictwa oraz badań profilaktycznych (wstępnych, okresowych i kontrolnych) oraz dyspanseryzacji żołnierzy zawodowych i pracowników cywilnych 31 Wojskowego Oddziału Gospodarczego oraz jednostek i instytucji będących na jego zaopatrzeniu w 2026 r. rejon Zgierz, Łódź, Leźnica Wielka, Kutno, Gostynin, Łowicz, Wygoda, Gałkówek, Regny.
Options:
Description of the options: Zgodnie z art. 441 ustawy PZP, Zamawiający uprawniony jest do realizacji zwiększonego zakresu umowy, w ramach zamówienia opcjonalnego, maksymalnie do 100 % wysokości zamówienia podstawowego, w sytuacji konieczności skierowania na badania większej ilości pracowników i żołnierzy, szczególnie w sytuacji zwiększenia ilości osób zatrudnionych, bądź zwiększenia podmiotów podlegających gospodarczo Zamawiającemu. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego skorzystanie rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. Realizacja zamówienia opcjonalnego nastąpi po takich samych cenach jednostkowych jak w zamówieniu podstawowym, zgodnie z ofertą złożoną przez Wykonawcę.