2. Procedure
Procedure
Title: Hmotnostní spektrometr včetně pozáručních činností a dodávky spotřebního materiálu
Description: Předmětem veřejné zakázky je dodávka hmotnostního spektrometru včetně příslušenství a souvisejících technologií, zajištění záručních činností, pozáručního full servisu, dodávek spotřebního materiálu a demontáž a zpětný odběr obnovovaného vybavení pro Ústav klinické mikrobiologie zadavatele.
Internal identifier: 109/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38433100 Mass spectrometer
Additional classification (cpv): 50400000 Repair and maintenance services of medical and precision equipment, 33694000 Diagnostic agents
5. Lot
Lot: LOT-0004
Options:
Description of the options: Zadavatel si dále v souladu s ustavením § 100 odst. 1 zákona č. 134/2016 Sb. vyhrazuje právo po vybraném dodavateli, v průběhu platnosti a účinnosti kupní smlouvy na dodávku spotřebního materiálu, navýšit odběr spotřebního materiálu, jež je předmětem plnění nabízeného vybraným účastníkem, a to nad rámec kusů a množství definovaného zadavatelem v zadávacích podmínkách, a to v souladu s podmínkami uvedenými v kupní smlouvě na dodávku spotřebního materiálu. Předmětná vyhrazená změna závazku může být využita zadavatelem s ohledem na jeho provozní a ekonomické potřeby. Zadavatel předpokládá využití této vyhrazené změny závazku pro dodávku dalšího spotřebního materiálu v maximální hodnotě 12.000.000,- bez DPH.