625587-2026 - Competition
Poland – Personal computers – Dostawa sprzętu komputerowego z oprogramowaniem na potrzeby wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz na rzecz instytucji kultury
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa sprzętu komputerowego z oprogramowaniem na potrzeby wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz na rzecz instytucji kultury
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu z oprogramowaniem komputerowym w postaci: zestawów komputerowych z oprogramowaniem do celów biurowych typu All in One, zestawów komputerowych do celów biurowych z oprogramowaniem, zestawów komputerowych do celów edukacyjnych z oprogramowaniem, zestaw komputerowy z oprogramowaniem o podwyższonych parametrach, notebooków z oprogramowaniem do celów biurowych typ 1, notebooków z oprogramowaniem do celów biurowych typ 2, notebooków z oprogramowaniem do celów edukacyjnych na potrzeby wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz na rzecz instytucji kultury, z podziałem na 4 części zamówienia.
Internal identifier: OR-D-III.272.77.2026.AZ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30213000 Personal computers
Additional classification (cpv): 30231300 Display screens, 30213100 Portable computers, 48900000 Miscellaneous software package and computer systems
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: CZĘŚĆ I – Dostawa zestawów komputerowych z oprogramowaniem typu All in One
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu z oprogramowaniem komputerowym w postaci: zestawów komputerowych z oprogramowaniem do celów biurowych typu All in One - 247 szt., Oprogramowanie WinRAR w wersji 7.x PL 64-bit lub równoważne - 37 lic.
Internal identifier: OR-D-III.272.77.2026.AZ/I
Additional classification (cpv): 48900000 Miscellaneous software package and computer systems
Lot: LOT-0005
Title: CZĘŚĆ II – Dostawa zestawów komputerowych z oprogramowaniem
Description: Zestaw komputerowy z oprogramowaniem do celów biurowych 313 szt, Zestaw komputerowy z oprogramowaniem do celów biurowych - 31 szt., Zestaw komputerowy z oprogramowaniem do celów edukacyjnych - 30 szt., Zestaw komputerowy z oprogramowaniem do celów edukacyjnych - 64 szt., Zestaw komputerowy z oprogramowaniem o podwyższonych parametrach - 4szt., Oprogramowanie Eset PROTECT Entry lub równoważne - 118 lic., Oprogramowanie WinRAR w wersji 7.x PL 64-bit lub równoważne - 442 lic., Oprogramowanie Office 2024 Professional Plus PL CSP EDU – akademicka licencja bezterminowa lub równoważne - 118 lic.
Internal identifier: OR-D-III.272.77.2026.AZ/II
Additional classification (cpv): 30231300 Display screens, 48900000 Miscellaneous software package and computer systems
Options:
Description of the options: Wykonawca zobowiązany jest do realizacji przedmiotu umowy (z wyłączeniem asortymentu przewidzianego w ramach opcji), w terminie do 40 dni od dnia zawarcia umowy. W przypadku uruchomienia opcji, Wykonawca zobowiązuje się zrealizować przedmiot umowy w zakresie wskazanym w uruchomionej opcji w terminie do 21 dni od dnia powiadomienia o uruchomieniu opcji.
Lot: LOT-0006
Title: CZĘŚĆ III – Dostawa zestawów komputerowych z oprogramowaniem
Description: Dostawa notebooków z oprogramowaniem na potrzeby wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz na rzecz instytucji kultury Notebook z oprogramowaniem do celów biurowych typ 1 - 50 szt. Notebook z oprogramowaniem do celów biurowych typ 2 - 298 szt. Notebook z oprogramowaniem do celów edukacyjnych – 36 szt. Oprogramowanie Eset PROTECT Entry lub równoważne - 92 lic. Oprogramowanie WinRAR w wersji 7.x PL 64-bit lub równoważne - 324 lic. Oprogramowanie Office 2024 Professional Plus PL CSP EDU – akademicka licencja bezterminowa lub równoważne - 92 lic.
Internal identifier: OR-D-III.272.77.2026.AZ/III
Lot: LOT-0007
Title: CZĘŚĆ IV - Dostawa zestawów komputerowych z oprogramowaniem na rzecz Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej („FAMI 2021 – 2027”)
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu z oprogramowaniem komputerowym w postaci: zestawów komputerowych z oprogramowaniem do celów biurowych - 30 szt, Oprogramowanie WinRAR w wersji 7.x PL 64-bit lub równoważne - 30 lic.
Internal identifier: OR-D-III.272.77.2026.AZ/IV