625628-2021 - ResultRomania-București: Electricity
Contract award notice – utilities
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
ENERGIE ELECTRICA pentru necesarul propriu al C.N.C.F. „CFR” S.A . LOT 1-Distribuitor concesionar: E-Distributie Muntenia SA (E-DM)
Reference number: 7/4/1582/19.10.2021 (Fisa de date)
II.1.2.
Main CPV code
09310000 Electricity
II.1.4.
Short description
Obiectul procedurii il constituie achizitia de „Energie electrica pentru necesarul propriu al CNCF CFR SA” pentru punctele de consum prezentate in caietul de sarcini.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement
Consta in acoperirea necesarului de energie electrica destinata consumului propriu, de tip tehnologic sau administrativ, la joasa si medie tensiune al punctelor de consum apartinand CNCF ,,CFR" S.A, alimentate din retelele operatorilor concesionari de distributie.