2. Procedure
Procedure
Title: Contrato de servicios de suministro de un programa de gestión de expedientes en modalidad SaaS y servicios conexos de mantenimiento y soporte
Description: El contracte inclourà l’ús a una plataforma de gestor d’expedients ( que inclou totes les llicències de les aplicacions sol·licitades i enumerades en l’apartat 4 de requisits funcionals), l’allotjament al cloud, el manteniment, actualització i suport d’aquesta solució d’administració electrònica en modalitat SaaS.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72268000 Software supply services
5. Lot
Lot: LOT-0000