625664-2026 - Competition
Lithuania – Engineering design services – Elektros įrenginių, kartu su jų prijungimu prie 110 kV elektros perdavimo tinklo Vilniaus E-3 transformatorių pastotėje, projektavimas
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
TitleElektros įrenginių, kartu su jų prijungimu prie 110 kV elektros perdavimo tinklo Vilniaus E-3 transformatorių pastotėje, projektavimas
DescriptionElektros įrenginių, kartu su jų prijungimu prie 110 kV elektros perdavimo tinklo Vilniaus E-3 transformatorių pastotėje, projektavimas
Type of procedureNegotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 71320000 Engineering design services
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifier0