See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Javno naročilo za oddajo naročila blaga po odprtem postopku za operativni najem vozil, št. 430-530/2026
Description: Operativni najem vozil.
Internal identifier: JN-79036
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34110000 Passenger cars
Additional classification (cpv): 34114200 Police cars
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Specialno patruljno osebno vozilo od 1600 cm3 do 2000 cm3
Description: Specialno patruljno osebno vozilo od 1600 cm3 do 2000 cm3
Internal identifier: 552622
Additional classification (cpv): 34114200 Police cars, 34110000 Passenger cars
Lot: LOT-0002
Title: Specialno patruljno osebno hibridno vozilo do 2000 cm3
Description: Specialno patruljno osebno hibridno vozilo do 2000 cm3
Internal identifier: 552623
Lot: LOT-0003
Title: Specialno kombinirano tovorno vozilo – za ogled krajev prometnih nesreč
Description: Specialno kombinirano tovorno vozilo – za ogled krajev prometnih nesreč
Internal identifier: 552624
Lot: LOT-0004
Title: Specialno patruljno osebno vozilo od 2000 cm3
Description: Specialno patruljno osebno vozilo od 2000 cm3
Internal identifier: 552625
Lot: LOT-0005
Title: Civilno specialno patruljno terensko vozilo od 3000 cm3
Description: Civilno specialno patruljno terensko vozilo od 3000 cm3
Internal identifier: 552626
Lot: LOT-0006
Title: Civilno specialno patruljno osebno vozilo od 3000 cm3
Description: Civilno specialno patruljno osebno vozilo od 3000 cm3
Internal identifier: 552627
Lot: LOT-0007
Title: Civilno osebno vozilo od 1500 cm3 do 2000 cm3
Description: Civilno osebno vozilo od 1500 cm3 do 2000 cm3
Internal identifier: 552628
Lot: LOT-0008
Title: Civilno terensko vozilo do 2000 cm3
Description: Civilno terensko vozilo do 2000 cm3
Internal identifier: 552629
Lot: LOT-0009
Title: Civilno hibridno vozilo do 2000 cm3
Description: Civilno hibridno vozilo do 2000 cm3
Internal identifier: 552630
Lot: LOT-0010
Title: Civilno električno vozilo
Description: Civilno električno vozilo
Internal identifier: 552631
Lot: LOT-0011
Title: Civilno specialno patruljno osebno vozilo do 2000 cm3
Description: Civilno specialno patruljno osebno vozilo do 2000 cm3
Internal identifier: 552632
Lot: LOT-0012
Title: Civilno specialno patruljno osebno vozilo od 2000 cm3
Description: Civilno specialno patruljno osebno vozilo od 2000 cm3
Internal identifier: 552633