625746-2026 - Competition
Czechia – Repair and maintenance services of electrical machinery, apparatus and associated equipment – Zajištění komplexních revizních služeb na období 2027–2028
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Zajištění komplexních revizních služeb na období 2027–2028
Description: Předmětem VZ je zajištění komplexních revizních služeb na období 2027-2028. VZ je v souladu s § 35 ZZVZ rozdělena na pět částí: Část 1: Zajištění revizních služeb pro elektrická zařízení v síti veřejného osvětlení - Podčást 1A - Podčást 1B Část 2: Zajištění drážních revizních služeb pro elektrická zařízení v síti městského mobiliáře Část 3: Zajištění revizních služeb pro elektrická zařízení v síti městského mobiliáře Část 4: Zajištění revizních služeb pro městský kamerový systém Část 5: Zajištění revizních služeb pro spotřebiče a nářadí v prostorách THMP
Internal identifier: STČ_04_2026_OŘ_RD
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50532000 Repair and maintenance services of electrical machinery, apparatus and associated equipment
Additional classification (cpv): 50532400 Repair and maintenance services of electrical distribution equipment, 50232000 Maintenance services of public-lighting installations and traffic lights, 50232100 Street-lighting maintenance services, 50343000 Repair and maintenance services of video equipment
5. Lot
Lot: LOT-0004
Title: Zajištění revizních služeb pro městský kamerový systém
Description: Předmětem 4. části veřejné zakázky s názvem „Zajištění revizních služeb pro městský kamerový systém“ je uzavření smlouvy o dílo s 1 vybraným dodavatelem pro roky 2027 a 2028 na zajištění pravidelných revizí pro městský kamerový systém
Internal identifier: STČ_04_2026_OŘ_RD Část 4
Options:
Description of the options: Součástí předpokládané hodnoty je vyhrazená změna závazku ve výši 100 000 Kč bez DPH.
Lot: LOT-0005
Title: Zajištění revizních služeb pro spotřebiče a nářadí v prostorách THMP
Description: Předmětem 5. části veřejné zakázky s názvem „Zajištění revizních služeb pro spotřebiče a nářadí v prostorách THMP“ je uzavření smlouvy o dílo s 1 vybraným dodavatelem pro roky 2027 a 2028 na zajištění revizí pro spotřebiče a nářadí v prostorách THMP
Internal identifier: STČ_04_2026_OŘ_RD Část 5
Lot: LOT-0003
Title: Zajištění revizních služeb pro elektrická zařízení v síti městského mobiliáře
Description: Předmětem 3. části veřejné zakázky s názvem „Zajištění revizních služeb pro elektrická zařízení v síti městského mobiliáře“ je uzavření smlouvy o dílo s 1 vybraným dodavatelem pro roky 2027 a 2028 na zajištění pravidelných revizí pro elektrické instalace přístřešků autobusových zastávek v síti městského mobiliáře dle zákona č. 250/2021 Sb., bezpečnosti práce v souvislosti s provozem vyhrazených technických zařízení a o změně souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů, a nařízení vlády č. 190/2022 Sb., o vyhrazených technických elektrických zařízeních a požadavcích na zajištění jejich bezpečnosti, ve znění pozdějších předpisů.
Internal identifier: STČ_04_2026_OŘ_RD Část 3
Description of the options: Předpokládanou hodnotu tvoří vyhrazená změna závazku ve výši 100 000 Kč bez DPH.
Lot: LOT-0002
Title: Zajištění drážních revizních služeb pro elektrická zařízení v síti městského mobiliáře
Description: Předmětem 2. části veřejné zakázky s názvem „Zajištění drážních revizních služeb pro elektrická zařízení v síti městského mobiliáře“ je uzavření smlouvy o dílo s 1 vybraným dodavatelem pro roky 2027 a 2028 na zajištění pravidelných drážních revizí pro elektrické instalace přístřešků tramvajových zastávek a přístřešků autobusovo tramvajových zastávek v síti městského mobiliáře dle zákona č. 266/1994 Sb., o drahách, ve znění pozdějších předpisů a vyhlášky č. 16/2012 Sb., o odborné způsobilosti osob řídících drážní vozidlo a osob provádějících revize, prohlídky a zkoušky určených technických zařízení, ve znění pozdějších předpisů.
Internal identifier: STČ_04_2026_OŘ_RD Část 2
Lot: LOT-0001
Title: Zajištění revizních služeb pro elektrická zařízení v síti veřejného osvětlení
Description: Předmětem 1. části veřejné zakázky s názvem „Zajištění revizních služeb pro elektrická zařízení v síti veřejného osvětlení“ je uzavření dvou smluv o dílo pro každou podčást (rozděleno dle oblastí na podčást 1A a 1B) s 1 vybraným dodavatelem pro každou podčást pro roky 2027 a 2028 na zajištění pravidelných revizí elektrické instalace zapínacích míst, světelných míst, přechodů a souvisejících zařízení veřejného osvětlení dle zákona č. 250/2021 Sb., bezpečnosti práce v souvislosti s provozem vyhrazených technických zařízení a o změně souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů, a nařízení vlády č. 190/2022 Sb., o vyhrazených technických elektrických zařízeních a požadavcích na zajištění jejich bezpečnosti, ve znění pozdějších předpisů.
Internal identifier: STČ_04_2026_OŘ_RD Část 1
Description of the options: Součástí předpokládané hodnoty je vyhrazená změna závazku ze smlouvy celkem ve výši 600 000 Kč bez DPH - 300 000 Kč bez DPH pro každou podčást (tj. 2 x 300 000 Kč bez DPH).