2. Procedure
Procedure
Title: Levering en beheer abonnementen en vakliteratuur
Description: Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van een leverancier die de provincie voorziet van en ontzorgt op het gebied van de levering en het beheer van abonnementen op dagbladen en vaktijdschriften en vakliteratuur (boeken, vaktijdschriften en dagbladen) en de facturatie daarvan. Zie paragraaf 1.2.2 van het Beschrijvend document.
Internal identifier: C2374254
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 22200000 Newspapers, journals, periodicals and magazines
Additional classification (cpv): 79980000 Subscription services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Er is een optie tot verlenging van de overeenkomst met 2 keer 1 jaar. Maximale looptijd van de raamovereenkomst is daarmee 4 jaar