2. Procedure
Procedure
Title: Postępowanie o zawarcie umowy ramowej prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę żywności na potrzeby prowadzenia stref komercyjnych przez spółkę Arena Katowice Sp. z o.o.
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej, z nie więcej niż pięcioma Wykonawcami w ramach każdego z 2 zadań, na dostawę artykułów spożywczych i żywności na potrzeby prowadzenia stref komercyjnych (tj. hotelu, restauracji, kawiarni, punktów gastronomicznych na hali, punktów gastronomicznych na stadionie, strefy VIP) przez Spółkę Areny Katowice sp. z o.o. wraz z niezbędnym sprzętem zapewniającym możliwość świadczenia usług obejmujących przedmiot dostawy. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 zadania: Zadanie 1 – Dostawa piwa i piwa bezalkoholowego Zadanie 2 – Dostawa wina 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagania do niego znajdują się w nw. załącznikach: 1) Załączniki nr 1.1A – 1.2A do SWZ – formularze asortymentowo cenowe, 2) Załączniki nr 7.1. – 7.2. do SWZ – szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia, 3) Załącznik nr 6 do SWZ – projektowane postanowienia umowy ramowej.
Internal identifier: DZP3.1.1.PN.4.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie 1: Dostawa piwa i piwa bezalkoholowego
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa piwa i piwa bezalkoholowego na potrzeby prowadzenia stref komercyjnych (tj. hotelu, restauracji, kawiarni, punktów gastronomicznych na hali, punktów gastronomicznych na stadionie, strefy VIP) przez Spółkę Areny Katowice Sp. z o.o. wraz z niezbędnym sprzętem i wyposażeniem zapewniającym możliwość świadczenia usług obejmujących przedmiot dostawy.
Internal identifier: DZP3.1.1.PN.4.2026 - zadanie 1
Additional classification (cpv): 19520000 Plastic products, 15980000 Non-alcoholic beverages, 15961000 Beer
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie 2: Dostawa wina
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wina na potrzeby prowadzenia stref komercyjnych (tj. hotelu, restauracji, kawiarni, punktów gastronomicznych na hali, punktów gastronomicznych na stadionie, strefy VIP) przez Spółkę Areny Katowice Sp. z o.o. wraz z niezbędnym sprzętem i wyposażeniem zapewniającym możliwość świadczenia usług obejmujących przedmiot dostawy.
Internal identifier: DZP3.1.1.PN.4.2026 - zadanie 2
Additional classification (cpv): 15980000 Non-alcoholic beverages, 15930000 Wines