625961-2026 - Competition
Greece – Computer equipment and supplies – Προμήθεια εξοπλισμού συστημάτων πληροφορικής και επικοινωνιών, συστημάτων ήχου- εικόνας και επίπλων γραφείου για την κάλυψη αναγκών του κτιρίου ΑΚΡΟΠΟΛ
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
Title: Προμήθεια εξοπλισμού συστημάτων πληροφορικής και επικοινωνιών, συστημάτων ήχου- εικόνας και επίπλων γραφείου για την κάλυψη αναγκών του κτιρίου ΑΚΡΟΠΟΛ
Description: Προμήθεια εξοπλισμού συστημάτων πληροφορικής και επικοινωνιών, συστημάτων ήχου- εικόνας και επίπλων γραφείου για την κάλυψη αναγκών του κτιρίου ΑΚΡΟΠΟΛ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
Additional classification (cpv): 72228000 Hardware integration consultancy services, 32350000 Parts of sound and video equipment, 39130000 Office furniture
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Τμήμα 1: Προμήθεια Εξοπλισμού Πληροφορικής και Επικοινωνιών
Description: Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια εξοπλισμού συστημάτων πληροφορικής και επικοινωνιών, συστημάτων ήχου και εικόνας, επίπλων γραφείου για τις ανάγκες της λειτουργίας του κτηρίου. Παράλληλα θα προβλέπεται στη σύμβαση και μία περίοδος δοκιμαστικής λειτουργίας και εκπαίδευσης για τον εξοπλισμό, καθότι ενέχει μεγάλη πολυπλοκότητα το σύστημα που πρόκειται να εγκατασταθεί. Η σύμβαση προμηθειών περιλαμβάνει εργασίες τοποθέτησης και εγκατάστασης.
Internal identifier: Τμήμα 1: Προμήθεια Εξοπλισμού Πληροφορικής και Επικοινωνιών
Additional classification (cpv): 72228000 Hardware integration consultancy services
Lot: LOT-0002
Title: Τμήμα 2: Προμήθεια Εξοπλισμού Ήχου και Εικόνας
Internal identifier: Τμήμα 2:Προμήθεια Εξοπλισμού Ήχου και Εικόνας
Main classification (cpv): 32350000 Parts of sound and video equipment
Lot: LOT-0003
Title: Τμήμα 3: Προμήθεια Εξοπλισμού Επίπλων
Internal identifier: Τμήμα 3:Προμήθεια Εξοπλισμού Επίπλων
Main classification (cpv): 39130000 Office furniture