2. Procedure
Procedure
Title: GATVIŲ PASKIRTIES (SK STATINIŲ GRUPĖ) INŽINERINIO STATINIO – KARAIMŲ IR VYTAUTO GATVIŲ, INŽINERINIŲ TINKLŲ (NUOTEKŲ ŠALINIMO TINKLŲ) TRAKUOSE, KRP PARENGIMO IR PV PRIEŽIŪROS PASLAUGOS
Description: Atsižvelgiant į projektavimo techninę užduotį (pridedama), parengti gatvių paskirties (susisiekimo komunikacijų statinių grupė) inžinerinio statinio – Karaimų ir Vytauto gatvių, inžinerinių tinklų (nuotekų šalinimo tinklų) Trakuose, kapitalinio remonto projekto projektinius pasiūlymus ir techninio darbo projektą, arba projektą - kaip to reikalauja teisės aktai ir teikti projekto vykdymo priežiūros paslaugas. Projektas turi būti parengtas ir suderintas su Statytoju (Užsakovu), parengti projektiniai pasiūlymai turi būti viešinami teisės aktų nustatyta tvarka (jeigu to reikalauja teisės aktai). Pirmo etapo užbaigimas - statybą leidžiančio dokumento gavimas pagal projektinius pasiūlymus (jeigu to reikalauja teisės aktai). Prieš pradedant rengti projektą privalu atlikti archeologinius ar kitus privalomuosius tyrimus, nuo kurių priklausys projekto apimtis ir projekto etapų kiekis. Vėliau privalomai gauti specialiuosius reikalavimus ir prisijungimo sąlygas, atlikti kitus tyrimus ir t.t. Surinkti būtinus duomenis, reikalingus Statinio projektui. Parengti, suderinti su Užsakovu bei jam perduoti Užsakovo planuojamo statyti Statinio pilnos sudėties projektą (toliau – Projektas). Organizuoti ir atlikti visus Sutartyje ir techninėje užduotyje numatytų darbų atlikimui; organizuoti Kūrybines dirbtuves; Tarpinstitucinius susitikimus (TRSA, TINP, KPD); Privalomųjų tyrimų atlikimas (pirmasis tyrimas dangos vietų nustatymas ir vertingųjų savybių nustatymas); Istorinės medžiagos tyrinėjimas; Analogų paieška Europoje (gatvės įveiklinimas, atkūrimas miestų senamiestyje, užtikrinant jos funkciją); 2-3 gatvės variantų parengimas; jų pristatymas, aptarimas ir vertinimas, vieno varianto pasirinkimas – modeliavimas iš kelių variantų; Pasirinkto varianto pristatymas visuomenei; Projektas rengiamas dviem etapais: pirma rengiami projektiniai pasiūlymai, pagal kuriuos išduodamas statybą leidžiantis dokumentas, vėliau – techninis darbo projektas (pagal poreikį; nustačius vertingąsias savybes); Projekto vykdymo priežiūros paslaugos teikiamos statybos rangos darbų metu; Kitos techninėje užduotyje aprašytos paslaugos; parengti topografinių tyrinėjimų ataskaitą; atlikti projektinius inžinerinius geologinius ir geotechninius tyrimus, gauti jų ataskaitą su tyrimų registravimo numeriu Žemės gelmių registre ir Lietuvos geologijos tarnybos rašto apie šios ataskaitos vertinimą ir priėmimą kopiją; gauti žemės valdytojų sutikimus (esant poreikiui); gavus bendrosios, specialiosios ekspertizės ir derinimo IS Infostatyba institucijų pastabas atsižvelgti ir taisyti sprendinius. Veikiant Užsakovo vardu paslaugų tekėjas gauna statybą leidžiantį dokumentą ir visus kitus suderinimus, patvirtinimus ir leidimus, reikalingus techninio darbo projekto tinkamam parengimui ir vėlesniam Statinio statybos vykdymui, pagal parengtą techninį darbo projektą bei atlikti projekto vykdymo priežiūrą. Projekto užbaigimu laikomas teigiamas Techninio darbo projekto ekspertizės aktas.Privalomos projekto sudėtys ir papildomos planuojamos paslaugos:Privalomos projekto sudėtys ir papildomos planuojamos paslaugos: Visų privalomųjų tyrimų parengimas; Projektinių pasiūlymų parengimas, visuomenės informavimas (apmoka projektuotojas); Statybą leidžiančio dokumento gavimas;Techninio darbo projekto parengimas: Preliminariai numatomos rengti Projekto sudedamosios dalys*: Bendroji dalis.Architektūros dalis.Sklypo dalis.Susisiekimo dalis.Konstrukcijų dalis. Vandentiekio ir nuotekų šalinimo (lietaus) dalis. Elektrotechnikos apšvietimas (pagal poreikį) dalis. Elektrotechnikos dalis (ESO) (pagal poreikį).Želdynų dalis (pagal poreikį).Paveldosaugos dalis. Jei atlikus tyrimus bus nustatytos vertingosios savybės – Tvarkybos darbų projektas. Apsauginės signalizacijos, stebėjimo kameros(pagal poreikį). Pasirengimo statybai ir statybos darbų organizavimo dalis. Statybos skaičiuojamosios kainos nustatymo dalis. kitos būtinos dalys.
Internal identifier: 9573660
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71220000 Architectural design services
Additional classification (cpv): 71248000 Supervision of project and documentation
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Tiekėjas turi teisę į Projekto parengimo termino pratęsimą, tačiau tik tuo atveju, jei atsiranda įrodymais pagrįstų kliūčių ar trukdymų, kurių atsiradimui Tiekėjas neturi įtakos ir už kuriuos jis neatsako, ir kurie sukelti ir priskirtini tretiesiems asmenims, ar kitų aplinkybių, kurių Tiekėjas negalėjo iš anksto numatyti. Aplinkybės, kuriomis grindžiama būtinybė pratęsti Projekto rengimo terminą, jokiu būdu negali priklausyti nuo Tiekėjo. Kiekvienu tokiu atveju, Tiekėjas raštu nedelsdamas, bet ne vėliau kaip per 5 d. d., apie tai praneša Pirkėjui, pateikdamas minėtų aplinkybių egzistavimo įrodymus. Nurodytas aplinkybes vertina Pirkėjas. Pirkėjui sutikus, Projekto rengimo suteikimo terminas gali būti pratęsiamas tik minėtų aplinkybių egzistavimo laikotarpiui, bet ne ilgiau nei 3 mėnesių laikotarpiui.