2. Procedure
Procedure
Title: Fördjupad granskning inom revision
Description: Denna upphandling omfattar de förtroendevalda revisorerna vid Region Uppsala beräknade behov av revisionstjänster för fördjupad granskning inom revision enligt beskrivning i upphandlingsdokumentationen.
Internal identifier: UPPH2026-00143
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79212000 Auditing services
5. Lot
Lot: LOT-0000