626166-2026 - Competition
Poland – Special nutritional products – DOSTAWA ŻYWNOŚCI SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA, ŻYWIENIE POZAJELITOWE
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: DOSTAWA ŻYWNOŚCI SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA, ŻYWIENIE POZAJELITOWE
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest DOSTAWA MEDYCZNEGO SPRZĘTU JEDNORAZOWEGO UŻYTKU I AKCESORIÓW dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. NMP w Częstochowie. 2. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzach asortymentowo-cenowych, stanowiących Załącznik Nr 2 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy (PPU), stanowiących Załącznik Nr 6 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 21 części, tj.: Część nr 1 - 11 - ŻYWNOŚĆ SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA Część nr 12 – 21 - ŻYWIENIE POZAJELITOWE 4. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Pod pojęciem oferty częściowej rozumie się pojedyncze części ustalone w Załączniku Nr 2 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolne części lub na cały przedmiot zamówienia. 5. Kod CPV: 15880000-0 – Specjalne produkty odżywcze 33692100-8 – Roztwory do wstrzykiwania 15884000-8 - Produkty dla niemowląt 6. Zamawiający przewiduje dokonanie wyboru oferty najkorzystniejszej z zastosowaniem aukcji elektronicznej.
Internal identifier: WSzS.DEZ.26.065.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: 1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132 - 138 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (tekst jedn. Dz. U. z 2026 r., poz. 793 ze zm.), zwanej dalej „ustawa Pzp” oraz aktów wykonawczych do niej. Zamawiający nie będzie stosował procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp. 2. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla zamówień klasycznych o wartości równej lub przekraczającej progi unijne. 3. W sprawach nieuregulowanych zapisami niniejszej SWZ, stosuje się przepisy wspomnianej ustawy Pzp oraz aktów wykonawczych wydanych na podstawie ustawy Pzp. 4. INFORMACJE O ŚRODKACH KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ, PRZY UŻYCIU KTÓRYCH ZAMAWIAJĄCY BĘDZIE KOMUNIKOWAŁ SIĘ Z WYKONAWCAMI, ORAZ INFORMACJE O WYMAGANIACH TECHNICZNYCH I ORGANIZACYJNYCH SPORZĄDZANIA, WYSYŁANIA I ODBIERANIA KORESPONDENCJI ELEKTRONICZNEJ, A TAKŻE WSKAZANIE OSÓB UPRAWNIONYCH DO KOMUNIKOWANIA SIĘ Z WYKONAWCAMI zawiera rozdział XI SWZ.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15880000 Special nutritional products
Additional classification (cpv): 33692100 Infusion solutions, 15884000 Baby food
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część nr 1- ŻYWNOŚĆ SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA
Description: Przedmiot zamówienia został opisany szczegółowo w ilościach i asortymencie w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ
Internal identifier: CZĘŚĆ nr 1
Lot: LOT-0002
Title: Część nr 2- ŻYWNOŚĆ SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA
Internal identifier: CZĘŚĆ nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Część nr 3 - ŻYWNOŚĆ SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA
Internal identifier: CZĘŚĆ nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Część nr 4- ŻYWNOŚĆ SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA
Internal identifier: CZĘŚĆ nr 4
Lot: LOT-0005
Title: Część nr 5- ŻYWNOŚĆ SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA
Internal identifier: CZĘŚĆ nr 5
Lot: LOT-0006
Title: Część nr 6- ŻYWNOŚĆ SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA
Internal identifier: CZĘŚĆ nr 6
Lot: LOT-0007
Title: Część nr 7- ŻYWNOŚĆ SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA
Internal identifier: CZĘŚĆ nr 7
Lot: LOT-0008
Title: Część nr 8- ŻYWNOŚĆ SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA
Internal identifier: CZĘŚĆ nr 8
Lot: LOT-0009
Title: Część nr 9- ŻYWNOŚĆ SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA
Internal identifier: CZĘŚĆ nr 9
Lot: LOT-0010
Title: Część nr 10- ŻYWNOŚĆ SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA
Internal identifier: CZĘŚĆ nr 10
Lot: LOT-0011
Title: Część nr 11- ŻYWNOŚĆ SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA
Internal identifier: CZĘŚĆ nr 11
Lot: LOT-0012
Title: Część nr 12 - ŻYWIENIE POZAJELITOWE
Internal identifier: CZĘŚĆ nr 12
Lot: LOT-0013
Title: Część nr 13- ŻYWNOŚĆ SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA
Internal identifier: CZĘŚĆ nr 13
Lot: LOT-0014
Title: Część nr 14- ŻYWNOŚĆ SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA
Internal identifier: CZĘŚĆ nr 14
Lot: LOT-0015
Title: Część nr 15- ŻYWNOŚĆ SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA
Internal identifier: CZĘŚĆ nr 15
Lot: LOT-0016
Title: Część nr 16- ŻYWNOŚĆ SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA
Internal identifier: CZĘŚĆ nr 16
Lot: LOT-0017
Title: Część nr 17- ŻYWNOŚĆ SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA
Internal identifier: CZĘŚĆ nr 17
Lot: LOT-0018
Title: Część nr 18- ŻYWNOŚĆ SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA
Internal identifier: CZĘŚĆ nr 18
Lot: LOT-0019
Title: Część nr 19- ŻYWNOŚĆ SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA
Internal identifier: CZĘŚĆ nr 19
Lot: LOT-0020
Title: Część nr 20 - ŻYWNOŚĆ SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA
Internal identifier: CZĘŚĆ nr 20
Lot: LOT-0021
Title: Część nr 21 - ŻYWNOŚĆ SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA
Internal identifier: CZĘŚĆ nr 21