626232-2026 - Competition
Lithuania – Substation construction work – „Harmony Link“ jungties „Gižų TP 330/220/110/10 kV statyba“ techninio darbo projekto parengimo ir statybos darbų pirkimas
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works
2. Procedure
Procedure
Title: „Harmony Link“ jungties „Gižų TP 330/220/110/10 kV statyba“ techninio darbo projekto parengimo ir statybos darbų pirkimas
Description: Vykdomas „Harmony Link“ jungties „Gižų TP 330/220/110/10 kV statyba“ techninio darbo projekto parengimo ir statybos darbų pirkimas. Visa informacija pateikiama Pirkimo dokumentuose.
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45232220 Substation construction work
Additional classification (cpv): 32520000 Telecommunications cable and equipment, 71320000 Engineering design services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0