626245-2023 - Competition
Netherlands – Teaching equipment – DAS Leermiddelen VO
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: DAS Leermiddelen VO
Description: Welkom op het DAS voor de levering van Leermiddelen voor het Voortgezet Onderwijs voor Stichting Curio Onderwijsgroep West-Brabant, h.o.d.n. Curio te Etten-Leur. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van leermiddelen voor het voortgezet onderwijs. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle leermiddelen voortgezet onderwijs die nodig zijn voor een organisatie als Stichting Curio Onderwijsgroep West-Brabant, h.o.d.n. Curio, met 22.407 leerlingen en 2402 medewerkers.
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39162100 Teaching equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Welkom op het DAS voor de levering van Leermiddelen voor het Voortgezet Onderwijs voor Stichting Curio Onderwijsgroep West-Brabant, h.o.d.n. Curio te Etten-Leur. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van leermiddelen voor het voortgezet onderwijs. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU.
Internal identifier: 1