626272-2026 - Competition
Bulgaria – Burglar-alarm system installation work – Реконструкция на периметрова охрана в п/ст Хасково
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
TitleРеконструкция на периметрова охрана в п/ст Хасково
DescriptionНастоящата поръчка се отнася за система за периметровата охрана на п/ст „Хасково“, включваща следните зони: „Зона външна периметрова охрана“, обхващаща цялата външна ограда на обекта и „Зона входна врата на оградата и портал на обекта“. Поръчката включва проектиране, демонтаж на съществуващата техника (посочена от Възложителя), доставка и монтаж на нова система, както и нейното конфигуриране, настройка и въвеждане в експлоатация. „Зона външна периметрова охрана“ следва да бъде изпълнена изцяло със сензорен кабел. „Зона входна врата на оградата и портал на обекта“ следва да бъде изградена с цифрови комбинирани (PIR и MW) датчици и/или други технически средства, съгласно проектното решение, разработено от Изпълнителя в съответствие с настоящото техническо задание. По отношение на видовете дейности, изпълнението на поръчката ще се реализира на четири етапа: - Първи етап: проектиране и изготвяне на работен проект; - Втори етап: демонтаж на съществуваща система от Зона външна периметрова охрана; - Трети етап: - доставка на оборудване и помощни материали и изграждане на „Зона външна периметрова охрана“, изпълнена със сензорен кабел по цялата дължина на външната ограда - доставка на оборудване и помощни материали и изграждане на „Зона входна врата на оградата и портал на обекта“, изградена с цифрови комбинирани (PIR и MW) датчици и/или други технически средства, съгласно проектното решение; ​​​​​​​- Четвърти етап: конфигуриране, настройка и въвеждане в експлоатация на системите.
Internal identifier604786
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractWorks
Main classification (cpv): 45312200 Burglar-alarm system installation work
5. Lot
LotLOT-0001