2. Procedure
Procedure
Title: Ανοικτός Ηλεκτρονικός Διαγωνισμός άνω των ορίων για την υλοποίηση του Υποέργου 1 «Προμήθεια ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού από το Γ.Ν.Α. «ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ»» της Πράξης «Προμήθεια ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού για την κάλυψη αναγκών του Γ.Ν.M. «ΕΛΕΝΑ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ» και του Γ.Ν.Α. «ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ»» με κωδικό ΟΠΣ 6053464 στο Πρόγραμμα «Αττική» 2021-2027
Description: Ανοικτός Ηλεκτρονικός Διαγωνισμός άνω των ορίων για την υλοποίηση του Υποέργου 1 «Προμήθεια ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού από το Γ.Ν.Α. «ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ»» στο πλαίσιο της Πράξης «Προμήθεια ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού για την κάλυψη αναγκών του Γ.Ν.M. «ΕΛΕΝΑ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ» και του Γ.Ν.Α. «ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ»» με κωδικό ΟΠΣ 6053464 στο Πρόγραμμα «Αττική» 2021-2027, συνολικού προϋπολογισμού 958.000,00 € συμπ. ΦΠΑ, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφοράς, βάσει βέλτιστης σχέσης ποιότητας – τιμής.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33115000 Tomography devices
Additional classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products, 33152000 Incubators
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ΑΞΟΝΙΚΟΣ ΕΞΟΜΟΙΩΤΗΣ CT sim, μετά του αναγκαίου παρελκόμενου εξοπλισμού
Description: ΑΞΟΝΙΚΟΣ ΕΞΟΜΟΙΩΤΗΣ CT sim, μετά του αναγκαίου παρελκόμενου εξοπλισμού, ήτοι: Σύστημα κινούμενων lasers τοποθέτησης ασθενούς Λογισμικό επικοινωνίας Σύστημα Αδιάλειπτης Τροφοδοσίας (UPS) Τροχήλατος Εγχυτής σκιαγραφικού Ομοίωμα ευθυγράμμισης των laser Ομοιώματα ελέγχου ποιότητα εικόνας του Υπολογιστικού Τομογράφου Ομοίωμα διαφόρων υλικών, μεγάλου εύρους ηλεκτρονικών πυκνοτήτων, για την συσχέτιση CT (HU) σε σχέση με την Electron Density (CT Electron Density Phantom) το οποίο να είναι κατάλληλο και για έλεγχο του CBCT Γραμμικών Επιταχυντών. Σύστημα δοσιμέτρησης (ανιχνευτή τύπου Pencil) Μονάδα φορητού υπολογιστή Ειδικός φούρνος θερμού αέρα, κατάλληλος για θερμοπλαστικές μάσκες ακτινοθεραπείας Ψηφιακή φωτογραφική μηχανή για καταγραφή των τοποθετήσεων των ασθενών
Internal identifier: Τμήμα 1
Quantity: 1 piece
Lot: LOT-0002
Title: ΛΑΠΑΡΟΣΚΟΠΙΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ
Description: ΛΑΠΑΡΟΣΚΟΠΙΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ ΦΘΟΡΙΖΟΥΣΑΣ – ΥΠΕΡΥΨΗΛΗΣ ΑΝΑΛΥΣΗΣ ΑΠΕΙΚΟΝΙΣΗΣ
Internal identifier: Τμήμα 2
Main classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products
Lot: LOT-0003
Title: ΕΠΩΑΣΤΙΚΟΣ ΚΛΙΒΑΝΟΣ
Description: ΕΠΩΑΣΤΙΚΟΣ ΚΛΙΒΑΝΟΣ ΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΣΥΝΕΧΟΥΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΓΡΑΦΗΣ ΤΗΣ ΔΙΑΙΡΕΣΗΣ ΚΑΙ ΕΞΕΛΙΞΗΣ ΤΩΝ ΕΜΒΡΥΩΝ (TIME LAPSE), 15 ΘΕΣΕΩΝ
Internal identifier: Τμήμα 3
Main classification (cpv): 33152000 Incubators