2. Procedure
Procedure
Title: Lokale Energie Delen Gooi en Vechtstreek
Description: Lokale Energie Delen Gooi en Vechtstreek - Energiediensten en marktinkoop Wij zoeken een energiepartner die ons kan ontzorgen en adviseren bij het lokaal delen van energie met lokale energiegemeenschappen, coöperaties en andere zakelijke gebruikers. De opdracht ziet nadrukkelijk niet op de levering van elektriciteit door middel van conventionele levering, maar op het ondersteunen van het afnemen van lokale energie, de administratie en facturatie en andere ondersteunende activiteiten en het mogelijk maken van directe marktinkoop door de gemeenten via de korte termijnmarkt (EPEX). De opdrachtnemer verricht de diensten die noodzakelijk zijn om deze marktinkoop technisch, administratief, financieel en juridisch correct te laten verlopen. Geraamd op: Dienstverlening: 150.000 euro per jaar. Hiervan is 120.000 euro geraamd voor gemeente Gooise Meren (met een mogelijke groei van maximaal 5% per jaar). En 30.000 euro geraamd voor gemeente Hilversum (met een mogelijke groei van maximaal 25% per jaar). Elektriciteit: Gemeente Gooise Meren: 4572 MWh per jaar. Met een mogelijke groei van maximaal 5% per jaar. Gemeente Hilversum: 1073 MWh per jaar. Met een mogelijke groei van maximaal 25% per jaar. De waarde van het elektriciteitsvolume in euro's is afhankelijk van de EPEX-marktprijzen en kan daardoor gedurende de looptijd fluctueren.
Internal identifier: 1552421
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Gezamenlijke aanbesteding gemeente Gooise Meren en gemeente Hilversum
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71314000 Energy and related services
Additional classification (cpv): 09310000 Electricity
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Wij zoeken een energiepartner die ons kan ontzorgen en adviseren bij het lokaal delen van energie met lokale energiegemeenschappen, coöperaties en andere zakelijke gebruikers. De opdracht ziet nadrukkelijk niet op de levering van elektriciteit door middel van conventionele levering, maar op het ondersteunen van het afnemen van lokale energie, de administratie en facturatie en andere ondersteunende activiteiten en het mogelijk maken van directe marktinkoop door de gemeenten via de korte termijnmarkt (EPEX). De opdrachtnemer verricht de diensten die noodzakelijk zijn om deze marktinkoop technisch, administratief, financieel en juridisch correct te laten verlopen. Geraamd op: Dienstverlening: 150.000 euro per jaar. Hiervan is 120.000 euro geraamd voor gemeente Gooise Meren (met een mogelijke groei van maximaal 5% per jaar). En 30.000 euro geraamd voor gemeente Hilversum (met een mogelijke groei van maximaal 25% per jaar). Elektriciteit: Gemeente Gooise Meren: 4200 MWH per jaar. Met een mogelijke groei van maximaal 5% per jaar. Gemeente Hilversum: 1073 MWH per jaar. Met een mogelijke groei van maximaal 25% per jaar. De waarde van het elektriciteitsvolume in euro's is afhankelijk van de EPEX-marktprijzen en kan daardoor gedurende de looptijd fluctueren.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Groei van maximaal 5% gemeente Gooise Meren per jaar, groei van maximaal 25% per jaar voor gemeente Hilversum. Zie verder de herzieningsclausule in de overeenkomst.