626459-2026 - Competition
Netherlands – Street-lighting maintenance services – Openbare Verlichting Onderhoud & Projecten, bestek 26-017
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Openbare Verlichting Onderhoud & Projecten, bestek 26-017
Description: De gemeente sluit met één ondernemer een raamovereenkomst, die bestaat uit twee percelen A (Onderhoud) en B (Projecten). Het werk bestaat in hoofdzaak uit: Perceel A: Onderhoud • Het beheer en onderhoud van de openbare verlichtingsinstallatie • Het herstellen van storingen en schades aan de verlichtingsinstallatie • Nb. Het verhelpen van storingen in het TOP-systeem, zijn in onderhoud bij fa. P. de Jong kabelmetingen • Nb. buiten de scope valt het ondergrondse gelijkspanningsnet – Dr. Heijepad te Abbenes Perceel B: Projecten • Het vervangen/ aanleggen/ verwijderen van verlichtingsinstallatie boven – en ondergronds • Wijzigen van het Liandernet naar gemeentenet • Vervangen armaturen • Het ombouwen van OV kasten naar TOP-systeem Voor een meer nauwkeurige omschrijving wordt verwezen naar het RAW-bestek met kenmerk 26-017, perceel A en B. Mede op basis van historische gegevens bedraagt het te verwachten volume voor deze opdracht € 3.400.000,-- exclusief BTW per jaar.
Internal identifier: 2026-537
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50232100 Street-lighting maintenance services
Additional classification (cpv): 45316110 Installation of road lighting equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel A - Onderhoud
Description: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: . Het beheer en onderhoud van de openbare verlichtingsinstallatie; . Het herstellen van storingen en schades aan de verlichtingsinstallatie; . Het (ver)plaatsen, vervangen, verwijderen en aansluiten van verlichtingsobjecten, masten en armaturen Buiten de scope van dit contract vallen: . Het verhelpen van storingen in het TOP-systeem (wordt uitgevoerd door fa. P. de Jong kabelmetingen; . Ondergrondse gelijkspanningsnet Dr. Heijepad te Abbenes Voor een meer nauwkeurige omschrijving wordt verwezen naar het RAW-bestek met kenmerk 26-017, perceel A en B. Mede op basis van historische gegevens bedraagt het te verwachten volume voor deze opdracht, zijnde het totaal van perceel A + B, € 3.400.000,-- exclusief BTW per jaar.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Gemeente heeft de optie de overeenkomst te verlengen met twee keer een looptijd van twee jaren, ná schriftelijke kennisgeving tenminste twee maanden voor de afloopdatum. De einddatum inclusief alle optionele verlengingen is dan 31 maart 2033.
Lot: LOT-0002
Title: Perceel B - Projecten
Description: Het werk ten behoeve van Perceel B bestaat in hoofdzaak uit: - het vervangen, aanleggen en verwijderen van openbare verlichtingsinstallaties, zowel bovengronds als ondergronds; - het ombouwen van Liander-netten naar gemeentelijke netten; - het vervangen van verlichtingsarmaturen. Voor een meer nauwkeurige omschrijving wordt verwezen naar het RAW-bestek met kenmerk 26-017, perceel A en B. Mede op basis van historische gegevens bedraagt het te verwachten volume voor deze opdracht, zijnde het totaal van perceel A + B, € 3.400.000,--[LW6.1][HF6.2][WP6.3][LW6. exclusief BTW per jaar.
Internal identifier: 2
Main classification (cpv): 50232000 Maintenance services of public-lighting installations and traffic lights