626622-2026 - Competition
Estonia – Project management consultancy services – Eesti Elektrijaama 5. energiaploki katla rekonstrueerimise ja Narva linna kaugküttevõrguga ühendamise projektijuhtimise teenuse osutamine
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
TitleEesti Elektrijaama 5. energiaploki katla rekonstrueerimise ja Narva linna kaugküttevõrguga ühendamise projektijuhtimise teenuse osutamine
DescriptionRiigihanke eesmärgiks on Eesti Elektrijaama 5. energiaploki katla rekonstrueerimise ja Narva linna kaugküttevõrguga ühendamise projektijuhtimise teenuse osutamine, Eesti Vabariigi õigusaktides ning hanke alusdokumentides toodud mahus ja tingimustel. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier310290-0000
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Main features of the procedureAvatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 72224000 Project management consultancy services
Additional classification (cpv): 79420000 Management-related services
5. Lot
LotLOT-0000