626674-2026 - Competition
Poland – Pharmaceutical products – Sukcesywne dostawy produktów leczniczych przeznaczonych do bieżącej farmakoterapii szpitalnej, wyrobów medycznych oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Sukcesywne dostawy produktów leczniczych przeznaczonych do bieżącej farmakoterapii szpitalnej, wyrobów medycznych oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów leczniczych przeznaczonych do bieżącej farmakoterapii szpitalnej, wyrobów medycznych oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla Wojewódzkiego Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Jana Jonstona w Lesznie na warunkach w asortymencie i ilościach określonych w ust. 3.3 SWZ z podziałem na 88 Pakietów – części
Internal identifier: DZ-751-78/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
Additional classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products, 33651520 Immunoglobulins, 33651100 Antibacterials for systemic use, 24322220 Ethanol, 33692500 Injectable solutions, 33692200 Parenteral nutrition products, 33615100 Insulin, 33696000 Reagents and contrast media, 33692800 Dialysis solutions
5. Lot
Lot: LOT-0022
Title: Pakiet nr 1
Description: Produkty farmaceutyczne
Lot: LOT-0023
Title: Pakiet nr 2
Lot: LOT-0024
Title: Pakiet nr 3
Lot: LOT-0025
Title: Pakiet nr 4
Lot: LOT-0026
Title: Pakiet nr 5
Lot: LOT-0027
Title: Pakiet nr 6
Lot: LOT-0028
Title: Pakiet nr 7
Lot: LOT-0029
Title: Pakiet nr 8
Lot: LOT-0030
Title: Pakiet nr 9
Lot: LOT-0031
Title: Pakiet nr 10
Lot: LOT-0032
Title: Pakiet nr 11
Lot: LOT-0033
Title: Pakiet nr 12
Lot: LOT-0034
Title: Pakiet nr 13
Lot: LOT-0035
Title: Pakiet nr 14
Lot: LOT-0036
Title: Pakiet nr 15
Lot: LOT-0037
Title: Pakiet nr 16
Lot: LOT-0038
Title: Pakiet nr 17
Lot: LOT-0039
Title: Pakiet nr 18
Lot: LOT-0040
Title: Pakiet nr 19
Lot: LOT-0041
Title: Pakiet nr 20
Description: Różne urządzenia i produkty medyczne
Main classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products
Lot: LOT-0042
Title: Pakiet nr 21
Lot: LOT-0043
Title: Pakiet nr 22
Lot: LOT-0044
Title: Pakiet nr 23
Lot: LOT-0045
Title: Pakiet nr 24
Lot: LOT-0046
Title: Pakiet nr 25
Lot: LOT-0047
Title: Pakiet nr 26
Description: Immunoglobuliny
Main classification (cpv): 33651520 Immunoglobulins
Lot: LOT-0048
Title: Pakiet nr 27
Lot: LOT-0049
Title: Pakiet nr 28
Lot: LOT-0050
Title: Pakiet nr 29
Lot: LOT-0051
Title: Pakiet nr 30
Lot: LOT-0052
Title: Pakiet nr 31
Lot: LOT-0053
Title: Pakiet nr 32
Lot: LOT-0054
Title: Pakiet nr 33
Description: Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego
Main classification (cpv): 33651100 Antibacterials for systemic use
Lot: LOT-0055
Title: Pakiet nr 34
Description: Etanol (Wyrób medyczny)
Main classification (cpv): 24322220 Ethanol
Lot: LOT-0056
Title: Pakiet nr 35
Lot: LOT-0057
Title: Pakiet nr 36
Lot: LOT-0058
Title: Pakiet nr 37
Lot: LOT-0059
Title: Pakiet nr 38
Lot: LOT-0060
Title: Pakiet nr 39
Lot: LOT-0061
Title: Pakiet nr 40
Lot: LOT-0062
Title: Pakiet nr 41
Lot: LOT-0063
Title: Pakiet nr 42
Lot: LOT-0064
Title: Pakiet nr 43
Lot: LOT-0065
Title: Pakiet nr 44
Lot: LOT-0066
Title: Pakiet nr 45
Lot: LOT-0067
Title: Pakiet nr 46
Lot: LOT-0068
Title: Pakiet nr 47
Lot: LOT-0069
Title: Pakiet nr 48
Lot: LOT-0070
Title: Pakiet nr 49
Lot: LOT-0071
Title: Pakiet nr 50
Lot: LOT-0072
Title: Pakiet nr 51
Lot: LOT-0073
Title: Pakiet nr 52
Description: Płyny dożylne /żywienie pozajelitowe/dojelitowe
Main classification (cpv): 33692500 Injectable solutions
Additional classification (cpv): 33692200 Parenteral nutrition products
Lot: LOT-0075
Title: Pakiet nr 53
Lot: LOT-0076
Title: Pakiet nr 54
Lot: LOT-0077
Title: Pakiet nr 55
Lot: LOT-0078
Title: Pakiet nr 56
Lot: LOT-0079
Title: Pakiet nr 57
Lot: LOT-0080
Title: Pakiet nr 58
Lot: LOT-0081
Title: Pakiet nr 59
Lot: LOT-0082
Title: Pakiet nr 60
Lot: LOT-0083
Title: Pakiet nr 61
Lot: LOT-0084
Title: Pakiet nr 62
Lot: LOT-0085
Title: Pakiet nr 63
Lot: LOT-0086
Title: Pakiet nr 64
Lot: LOT-0087
Title: Pakiet nr 65
Lot: LOT-0088
Title: Pakiet nr 66
Lot: LOT-0089
Title: Pakiet nr 67
Description: Insuliny
Main classification (cpv): 33615100 Insulin
Lot: LOT-0090
Title: Pakiet nr 68
Lot: LOT-0091
Title: Pakiet nr 69
Lot: LOT-0092
Title: Pakiet nr 70
Description: Odczynniki kontrastowe
Main classification (cpv): 33696000 Reagents and contrast media
Lot: LOT-0093
Title: Pakiet nr 71
Lot: LOT-0094
Title: Pakiet nr 72
Description: Roztwory do dializ
Main classification (cpv): 33692800 Dialysis solutions
Lot: LOT-0095
Title: Pakiet nr 73
Lot: LOT-0096
Title: Pakiet nr 74
Description: Różne urządzenia i produkty medyczne (surowce farmaceutyczne)
Lot: LOT-0097
Title: Pakiet nr 75
Description: Środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego
Main classification (cpv): 33692510 Intravenous fluids
Lot: LOT-0098
Title: Pakiet nr 76
Lot: LOT-0099
Title: Pakiet nr 77
Lot: LOT-0100
Title: Pakiet nr 78
Lot: LOT-0101
Title: Pakiet nr 79
Lot: LOT-0102
Title: Pakiet nr 80
Lot: LOT-0103
Title: Pakiet nr 81
Lot: LOT-0104
Title: Pakiet nr 82
Lot: LOT-0105
Title: Pakiet nr 83
Lot: LOT-0106
Title: Pakiet nr 84
Lot: LOT-0107
Title: Pakiet nr 85
Lot: LOT-0108
Title: Pakiet nr 86
Lot: LOT-0109
Title: Pakiet nr 87
Lot: LOT-0110
Title: Pakiet nr 88