2. Procedure
Procedure
Title: Aankoop van een SPECT-CT, inclusief omnium-onderhoud (na garantieperiode)
Description: De aankoop van een SPECT-CT kadert in de vervanging van de huidige SPEC-CT, type Symbia Intevo - voor de dienst nucleaire geneeskunde. Het aankoopdossier omvat de levering, installatie en aansluiting van het toestel, alsook de overname en afvoer van het te vervangen toestel. Verder gaat de aankoop gepaard met het afsluiten van een omnium onderhoudscontract. Alle benodigde testen en wettelijke controles zijn ten laste van de inschrijver.
Internal identifier: PPP0VF-224/6159/2026/023
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 2026/023_1
Additional classification (cpv): 33111000 X-ray devices
Options:
Description of the options: Vereiste opties (De leverancier levert de aanbestedende overheid voor elk buiten dienst gesteld, gedemonteerd en overgenomen apparaat een door beide partijen (leverancier en aanbestedende overheid) ondertekend attest van verwijdering (“equipment removal authorization / property transfer” document) en zorgt ervoor dat de aanbestedende overhead zich in regel kan stellen met de wettelijke bepalingen omtrent de verwijdering van dergelijke apparatuur.)