626790-2026 - Competition
Czechia – Network components – Doplnění FireWallů na sklady do HA
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Doplnění FireWallů na sklady do HA
Description: Předmětem této zakázky je uzavření smlouvy s jedním dodavatelem – účastníkem zadávacího řízení, jehož nabídka bude vyhodnocena jako ekonomicky nejvýhodnější dle hodnocení nabídek. Předmětem této zakázky je dodávka nových hardwarových firewallů, jako doplnění již používaných firewallů do HA clusteru. Zadavatel požaduje splnění parametrů uvedených níže.
Internal identifier: 106/26/OCN
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: otevřené řízení v nadlimitním režimu za účelem uzavření smlouvy s jedním dodavatelem
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32422000 Network components
5. Lot
Lot: LOT-0001