626812-2026 - Competition
Poland – Tools – DOSTAWA NARZĘDZI I ARTYKUŁÓW WARSZTATOWYCH cz. III
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: DOSTAWA NARZĘDZI I ARTYKUŁÓW WARSZTATOWYCH cz. III
Description: Postępowanie jest częścią prowadzonego postępowania „Dostawa narzędzi i artykułów warsztatowych”. Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowych (nieużywanych) narzędzi i artykułów warsztatowych na potrzeby 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego oraz jednostek na zaopatrzeniu. Wymagania jakościowe oraz obowiązujące dokumenty, o których mowa w art. 246 ust.2 ustawy Pzp przedmiotu zamówienia zawarte zostały w załączniku nr 1a – „formularz cenowy” do SWZ oraz w załączniku nr 4 do SWZ – „Projekt umowy” do SWZ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: W ocenie Zamawiającego, będącej wynikiem wnikliwej analizy całokształtu okoliczności faktycznych i prawnych towarzyszących rozpatrywanemu zamówieniu, w istocie zachodzi pilna potrzeba udzielenia tego zamówienia, przy czym skrócenie terminu składnia ofert w odnośnym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego jest całkowicie uzasadnione.Biorąc pod uwagę długi czasy trwania postępowania powyżej progów unijnych, ogłoszenia przedmiotowego postępowania po pierwszej dekadzie września oraz brakiem zapewnienia dostaw może spowodować brak ciągłości realizacji zadań postawionych Zamawiającemu, tj. Dowódcy 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego oraz jednostek na zaopatrzeniu. Dostawa narzędzi ma ważne znaczenie w kontekście funkcjonowania 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego oraz jednostek na zaopatrzeniu, ponieważ służą on do naprawy pojazdów/urządzeń mające na celu zapewnić ciągłość działania. Dodatkowo Zamawiający w roku tj. 2026 posiada środki finansowe na zakup narzędzi i wyposażenia warsztatowego. Zgodnie z regulacją z zakresu finansów publicznych, określone art. 228 ust. 1 ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 oraz § 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 07 grudnia 2010r. w sprawie sposobu prowadzenia gospodarki finansowej jednostki budżetowych i samorządowych zakładów budżetowych dotyczących zaciągania zobowiązań z tytułu umów, których realizacja w roku następnym jest niezbędna do zapewnienia ciągłości działania jednostki, budżet Zamawiającego jest ograniczony czasowo .
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44510000 Tools
Additional classification (cpv): 34911100 Trolleys, 43800000 Workshop equipment, 38552000 Electronic meters, 44423200 Ladders
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1 - narzędzia stolarskie i budowlane dla SOI ZZL Leszno
Description: Zamawiający nie ogranicza ilości zadań, w jakich Wykonawca może złożyć ofertę, przy czym oferty dotyczące poszczególnych zadań muszą być kompletne. Szczegółowy opis oraz zakres przedmiotu zamówienia zawarte zostały w zał. nr 1A do SWZ (formularz cenowy), w którym zawarte zostały żądane minimalne parametry jakościowe produktów. Dostarczone przedmiot zamówienia dla zad. 35-65 powinny pochodzić z bieżącej produkcji nie starsze niż rok, tj. rok produkcji 2025
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Zamawiający przewiduje prawo opcji, zgodnie z art. 441 ust.1 ustawy Pzp do wysokości kwoty brutto, dla: Zadania nr 1 - 12.666,00 zł, Zadania nr 2 - 1.020,00 zł, Zadanie nr 3 - 26.990,00 zł, Zadanie nr 4 - 24.497,00 zł, Zadanie nr 5 - 11.182,00 zł, Zadanie nr 34 - 282.000,00 zł. polegające na zwiększeniu podstawowego zakresu dostaw. Warunki zastosowania opcji zawiera Projekt Umowy – załącznik nr 4 do SWZ.
Lot: LOT-0002
Title: 2 - narzędzia elektryczne SOI ZZ Leszno
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: 3 - narzędzia dla ZZ Śrem
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: 4 - narzędzia dla Sekcji Infrastruktury
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: 5 - drabiny dla Sekcji Infrastruktury
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: 6 - dostawa narzędzi i wyposażenia warsztatowego dla sł. OPBMR
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: 7 - dostawa narzędzi i wyposażenia warsztatowego dla sł. OPBMR
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: 8- dostawa narzędzi i wyposażenia warsztatowego dla sł. OPBMR
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: 9 - narzędzia TiRW
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: 10 - narzędzia dla SUiE
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: 11 - podnośnik hydrauliczny
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: 12 - podpórki śrubowe, nakładki
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: 13 - wiertarko-wkrętarka
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Title: 14 - klucz dynamometryczny
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Title: 15 - adapter
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0016
Title: 16 - narzędzia NSN
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Title: 17 - narzędzia pozostałe
Internal identifier: 17
Lot: LOT-0018
Title: 18 - narzędzia skrawające
Internal identifier: 18
Lot: LOT-0019
Title: 19 - lutownica
Internal identifier: 19
Lot: LOT-0020
Title: 20 - warsztat badań nieniszczących
Internal identifier: 20
Lot: LOT-0021
Title: 21 - klucz specjalny
Internal identifier: 21
Lot: LOT-0022
Title: 22 - ściągacz do łożysk
Internal identifier: 22
Lot: LOT-0023
Title: 23 - pistolet
Internal identifier: 23
Lot: LOT-0024
Title: 24 - wąż
Internal identifier: 24
Lot: LOT-0025
Title: 25 - przewody
Internal identifier: 25
Lot: LOT-0026
Title: 26 - linka NSN
Internal identifier: 26
Lot: LOT-0027
Title: 27 - uziemienie z klamrą
Internal identifier: 27
Lot: LOT-0028
Title: 28 - uziemienie do samolotu
Internal identifier: 28
Lot: LOT-0030
Title: 29 - linka NSN
Internal identifier: 29
Lot: LOT-0031
Title: 30 - urządzenie testujące
Internal identifier: 30
Lot: LOT-0032
Title: 31 - zestaw narzędziowy
Internal identifier: 31
Lot: LOT-0033
Title: 32 - kontener
Internal identifier: 32
Lot: LOT-0034
Title: 33 - elektryczna sprężarka
Internal identifier: 33
Lot: LOT-0035
Title: 34 - przetwornica
Internal identifier: 34
Lot: LOT-0036
Title: 35 - drukarka 3D
Internal identifier: 35
Lot: LOT-0037
Title: 36 - stoły
Internal identifier: 36
Lot: LOT-0038
Title: 37 - maty
Internal identifier: 37
Lot: LOT-0039
Title: 38 - lutownica
Internal identifier: 38
Lot: LOT-0040
Title: 39 - uchwyty montażowe
Internal identifier: 39
Lot: LOT-0041
Title: 40 - mikroskop stereoskopowy trójokularowy z kamerą
Internal identifier: 40
Lot: LOT-0042
Title: 41 - oscyloskop cyfrowy
Internal identifier: 41
Lot: LOT-0043
Title: 42 - multimetr cyfrowy
Internal identifier: 42
Lot: LOT-0044
Title: 43 - zestaw akcesoriów pomiarowych
Internal identifier: 43
Lot: LOT-0045
Title: 44 - zasilacz laboratoryjny
Internal identifier: 44
Lot: LOT-0046
Title: 45 - generator sygnałów
Internal identifier: 45
Lot: LOT-0047
Title: 46 - wiertarko-wkrętarka z 2 akumulatorami
Internal identifier: 46
Lot: LOT-0048
Title: 47 - przenośna zgrzewarka punktowa 500A
Internal identifier: 47
Lot: LOT-0049
Title: 48 - zaciskarka złącz JST
Internal identifier: 48
Lot: LOT-0050
Title: 49 - odkurzacz ręczny
Internal identifier: 49
Lot: LOT-0051
Title: 50 - pistolet do kleju
Internal identifier: 50
Lot: LOT-0052
Title: 51 - wielofunkcyjne narzędzie do szlifowania z akcesoriami
Internal identifier: 51
Lot: LOT-0053
Title: 52 - opalarka akumulatorowa
Internal identifier: 52
Lot: LOT-0054
Title: 53 - zestaw nasadek z grzechotką
Internal identifier: 53
Lot: LOT-0055
Title: 54 - zestaw pilników
Internal identifier: 54
Lot: LOT-0056
Title: 55 - waga
Internal identifier: 55
Lot: LOT-0057
Title: 56 - ładowarka wielostanowiskowa
Internal identifier: 56
Lot: LOT-0058
Title: 57 - kable i adapter
Internal identifier: 57
Lot: LOT-0059
Title: 58 - spawarka Migomat
Internal identifier: 58
Lot: LOT-0060
Title: 59 - urządzenie wielofunkcyjne z modułem filtrującym i zestawem adapterów
Internal identifier: 59
Lot: LOT-0061
Title: 60 - suszarka do filamentów
Internal identifier: 60
Lot: LOT-0062
Title: 61 - zestaw narzędzi precyzyjnych do montażu, demontażu i napraw komponentów elektronicznych
Internal identifier: 61
Lot: LOT-0063
Title: 62 - podkładka antystatyczna i torebki ochronne
Internal identifier: 62
Lot: LOT-0064
Title: 63 - akcesoria czyszczące
Internal identifier: 63
Lot: LOT-0065
Title: 64 - odkurzacz Warsztatowy
Internal identifier: 64
Lot: LOT-0066
Title: 65 - spawarka światłowodowa
Internal identifier: 65
Lot: LOT-0067
Title: 66 - narzędzia ręczne
Internal identifier: 66
Lot: LOT-0068
Title: 67 - elektronarzędzia
Internal identifier: 67