626870-2026 - Competition
Hungary – Natural gas – Földgáz DBR 2027-2030.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleFöldgáz DBR 2027-2030.
DescriptionDinamikus Beszerzési Rendszer felállítása Ajánlatkérő földgáz energia igényének kielégítésére a 2027.10.01.-2030.09.30. közötti gázévekre, teljes ellátás alapú szerződések keretében, az ajánlattételi szakaszok Közbeszerzési Dokumentumai szerinti telephelyek részére.
Internal identifierEKR001819452026
Type of procedureOther multiple stage procedure
Main features of the procedureA Kbt. 106-107. §-ának rendelkezései szerint.
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 09123000 Natural gas
5. Lot
LotLOT-0001
DescriptionA tárgyi eljárás célja dinamikus beszerzési rendszer (DBR) létrehozása földgáz energia adásvételére teljes ellátás alapú szerződések keretében a 2027.10.01.-2030.09.30. közötti gázévekre, a jelen részvételi felhívásban meghatározottak szerint, az ajánlattételi szakaszok Közbeszerzési Dokumentumai szerinti telephelyek részére. A felállított DBR alapján AK alábbi gázévekre tervez ajánlattételi szakaszokat indítani: 2027.10.01-2028.09.30. 2028.10.01-2029.09.30. 2029.10.01-2030.09.30. A DBR teljes időtartama alatt a tervezett beszerzés becsült mennyisége: 17.040.000 kWh. Az egyes egyedi szerződések szállítási mennyisége tervezetten 4.370.000 kWh és 5.680.000 kWh között alakul. (Mindhárom gázévben a szerződött mennyiség: 4.370.000 kWh, a maximális igénybe veendő mennyiség: 5.680.000 kWh. (-0% / +30% tolerancia sávok).) A szállítási határidőt AK a DBR felállítását követően az egyes ajánlattételre irányuló eljárásokban (a továbbiakban: az adott ajánlattételi szakaszban) határozza meg. Jelen részvételi felhívás feladásának időpontjában a Fővárosi Vízművek Zrt. telephelyeinek (fogyasztási helyek) száma összesen: 37 db. AK a DBR megvalósítása során a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a DBR-ben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és a szerződés-tervezetet a DBR-be felvételt nyert gazdasági szereplők számára az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre (teszi elérhetővé). AK a részvételi felhívást kiegészítő Közbeszerzési Dokumentumok részeként tájékoztatásul közzéteszi a fogyasztási helyek részvételi felhívás feladása időpontjában hatályos adatait. A DBR-ben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó fogyasztási helyeket és azok hatályos adatait AK a DBR-be felvételt nyert gazdasági szereplők számára az ajánlattételi felhívások megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre.
Internal identifierEKR001819452026/1