626881-2026 - Competition
Poland – Flatbed and Tipper trucks – Dostawa fabrycznie nowych samochodów dostawczych: 4 sztuki o DMC 3,5t i 2 sztuki o DMC 5t w formie leasingu operacyjnego
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa fabrycznie nowych samochodów dostawczych: 4 sztuki o DMC 3,5t i 2 sztuki o DMC 5t w formie leasingu operacyjnego
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych samochodów dostawczych w formie leasingu operacyjnego dla Gdańskie Wody Sp. z o.o.: - Dostawa 4 samochodów o DMC 3,5t z kabiną brygadową siedmioosobową i skrzynią ładunkową samowyładowczą - dostawa 2 samochodów o DMC 5t z kabiną brygadową siedmioosobową, skrzynią ładunkową samowyładowczą i żurawiem hydraulicznym Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 3 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
Internal identifier: TP-PN- 11/2026/KM
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34134000 Flatbed and Tipper trucks
Additional classification (cpv): 66114000 Financial leasing services, 66114000 Financial leasing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional nature of the contract: Services
Additional classification (cpv): 66114000 Financial leasing services