626898-2026 - Competition
Slovakia – Technical testing services – Zabezpečenie služby revízie elektrických zariadení
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Zabezpečenie služby revízie elektrických zariadení
Description: Predmetom zákazky je pravidelné vykonávanie odborných prehliadok a odborných skúšok (ďalej aj ako „OP a OS“ alebo „revízia“) a zabezpečenie úradných skúšok (ďalej aj ako „ÚS“) na vyhradených technických elektrických zariadeniach (ďalej aj ako „VTEZ“), bleskozvodoch a pracovných strojoch v správe verejného obstarávateľa v zmysle zákona č. 124/2006 Z. z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z. z. v platnom znení (ďalej ako „vyhláška č. 508/2009“) a na základe platných noriem STN a STN EN. Predmet zákazky zahŕňa najmä: - pravidelné odborné prehliadky a skúšky elektrických zariadení skupiny A a skupiny B; - zabezpečenie úradných skúšok transformátorových staníc a elektrických zariadení skupiny A; - odborné prehliadky a skúšky elektrických pracovných strojov; - odborné prehliadky a skúšky bleskozvodov a uzemňovacích sústav; - vypracovanie a odovzdanie protokolov o vykonaných odborných prehliadkach a skúškach, vrátane návrhov opatrení na odstránenie zistených nedostatkov. Predmet zákazky je podrobne vymedzený v časti B.1 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Internal identifier: 60/2026/10302
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71632000 Technical testing services
Additional classification (cpv): 71630000 Technical inspection and testing services, 71314000 Energy and related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zabezpečenie služby revízie elektrických zariadení - Časť 1. Región západné Slovensko
Description: Predmetom zákazky je pravidelné vykonávanie odborných prehliadok a odborných skúšok a zabezpečenie úradných skúšok na vyhradených technických elektrických zariadeniach, bleskozvodoch a pracovných strojoch v správe verejného obstarávateľa v zmysle zákona č. 124/2006 Z. z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z. z. v platnom znení a na základe platných noriem STN a STN EN. Predmet zákazky zahŕňa najmä: - pravidelné odborné prehliadky a skúšky elektrických zariadení skupiny A a skupiny B; - zabezpečenie úradných skúšok transformátorových staníc a elektrických zariadení skupiny A; - odborné prehliadky a skúšky elektrických pracovných strojov; - odborné prehliadky a skúšky bleskozvodov a uzemňovacích sústav; - vypracovanie a odovzdanie protokolov o vykonaných odborných prehliadkach a skúškach, vrátane návrhov opatrení na odstránenie zistených nedostatkov. Predmet zákazky je podrobne vymedzený v časti B.1 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Lot: LOT-0002
Title: Zabezpečenie služby revízie elektrických zariadení - Časť 2. Región stredné Slovensko
Lot: LOT-0003
Title: Zabezpečenie služby revízie elektrických zariadení - Časť 3. Región východné Slovensko