626904-2026 - Competition
Lithuania – Fire-brigade uniforms – Pareigūnų tarnybinė uniforma
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitlePareigūnų tarnybinė uniforma
DescriptionPerkama pareigūnų tarnybinė uniforma - darbinės kelnės, darbiniai švarkai, vasarinės darbinės kelnės, vasarinės striukės, bliuzonai. Pirkimas skaidomas į 5 pirkimo dalis.
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 35811100 Fire-brigade uniforms
5. Lot
LotLOT-0001
TitleDarbinės kelnės (vyr./mot.)
Internal identifier1
LotLOT-0002
TitleDarbiniai švarkai (vyr./mot.)
Internal identifier2
LotLOT-0003
TitleVasarinės darbinės kelnės (vyr./mot.)
Internal identifier3
LotLOT-0004
TitleVasarinės striukės (vyr./mot.)
Internal identifier4
LotLOT-0005
TitleBliuzonai (vyr./mot.)
Internal identifier5