626927-2026 - Competition
Slovakia – Disk controller – Diskové polia
Contract or concession notice – standard regime
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
Title: Diskové polia
Description: Stručný opis predmetu zákazky – predmetom zákazky je: a) dodanie hardvérových zariadení – dvoch kusov rovnakých diskových polí vrátane všetkých ich SW a HW súčastí, príslušenstva a inštalačného materiálu potrebného k ich implementácii a integrácii, vrátane zabezpečenia servisnej podpory výrobcu na dobu 6 rokov; b) vykonanie implementácie dodaných diskových polí v prostredí verejného obstarávateľa v miestach plnenia, vrátane vykonania ich integrácie v prostredí verejného obstarávateľa; c) vytvorenie a dodanie technickej dokumentácie k dodaným diskovým poliam a k ich implementácii a dodanie prevádzkovej a užívateľskej dokumentácie výrobcu diskových polí; d) vykonanie zaškolenia pre určených zamestnancov verejného obstarávateľa; e) vykonanie prípravy skúšobnej prevádzky dodaných a implementovaných diskových polí; f) zabezpečenie servisnej podpory k dodaným diskovým poliam po dobu 6 rokov. g) poskytovanie konzultačných služieb k dodaným diskovým poliam. Podrobný opis predmetu zákazy sa nachádza v prílohe č. 11 súťažných podkladov.
Internal identifier: NBS1-000-124-576
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 30233190 Disk controller
Additional classification (cpv): 72250000 System and support services, 30233141 Redundant Array of Independent Disk (RAID), 30234000 Storage media, 30234600 Flash memory, 51610000 Installation services of computers and information-processing equipment, 50312600 Maintenance and repair of information technology equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001