626964-2026 - Competition
Spain – Refuse transport services – Contracte de serveis de transport de residus per a la Planta de Transferència d´Eco-equip SAM i de la Deixalleria de Can Barba
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleContracte de serveis de transport de residus per a la Planta de Transferència d´Eco-equip SAM i de la Deixalleria de Can Barba
DescriptionContracte de serveis de transport de residus per a la Planta de Transferència d´Eco-equip SAM i de la Deixalleria de Can Barba
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 90512000 Refuse transport services
5. Lot
LotLOT-0000