627007-2026 - Competition
Estonia – Modular and portable buildings – Viljandi Kutseõppekeskuse moodulhoone projekteerimine, ehitamine ja rentimine
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Viljandi Kutseõppekeskuse moodulhoone projekteerimine, ehitamine ja rentimine
Description: Hanke eesmärgiks on moodulhoone rentimine koos sinna juurde kuuluva varaga Viljandi Kutseõppekeskuse territooriumile. Sh hõlmab hange moodulhoone projekteerimis- ja ehitustööd ja peale rendiperioodi moodulhoone demonteerimist jms. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315269-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44211100 Modular and portable buildings
Additional classification (cpv): 45214200 Construction work for school buildings, 71240000 Architectural, engineering and planning services
5. Lot
Lot: LOT-0000