See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa drukarek, skanerów i urządzeń wielofunkcyjnych
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa drukarek, skanerów i urządzeń wielofunkcyjnych na potrzeby wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz na rzecz instytucji kultury w zamówieniu podstawowym oraz w zamówieniu uwzględniającym prawo opcji w części I i III, które realizowane będzie na warunkach zamówienia podstawowego w ramach przewidzianej opcji. Zamawiający podzielił zamówienia na trzy części szczegółowo opisane w Formularzu Oferty oraz OPZ. Szczegółowe zapotrzebowanie ilościowe określone zostało w ogłoszeniu w poszczególnych częściach.
Internal identifier: OR-D-III.272.89.2026.AB
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30232100 Printers and plotters
Additional classification (cpv): 30232110 Laser printers, 30232130 Colour graphics printers, 30216110 Scanners for computer use, 30121300 Reproduction equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część I - Dostawa drukarek - 113 szt.
Description: Część I - Dostawa drukarek - 113 szt.
Internal identifier: OR-D-III.272.89.2026.AB I
Additional classification (cpv): 30232110 Laser printers, 30232130 Colour graphics printers
Options:
Description of the options: Zamawiający może skorzystać z całości lub określonej części opcji, której zakres ilościowy opisany został w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, w terminie do 30 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy. Z asortymentu określonego w opcji Instytucje będą mogły skorzystać w przypadku zidentyfikowania nowych potrzeb Instytucji lub uzyskania przez nie dodatkowych środków finansowych na zakup sprzętu techniczno-biurowego. Po upływie tego terminu prawo opcji wygasa. Zakres ilościowy wykorzystania opcji zostanie określony szczegółowo w powiadomieniu w sprawie opcji składanym przez Województwo w imieniu Instytucji. Województwo zastrzega sobie prawo do uruchamiania opcji w całości lub w części, w tym wielokrotnie, poprzez składanie odrębnych powiadomień, do wysokości maksymalnej wartości opcji określonej w umowie. Prawo opcji realizowane będzie na warunkach zamówienia podstawowego w ramach przewidzianej opcji.
Lot: LOT-0002
Title: Część II – Dostawa skanerów - 27 szt.
Description: Część II – Dostawa skanerów - 27 szt.
Internal identifier: OR-D-III.272.89.2026.AB II
Additional classification (cpv): 30216110 Scanners for computer use
Lot: LOT-0003
Title: Część III – Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych - 72 szt.
Description: Część III – Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych - 72 szt.
Internal identifier: OR-D-III.272.89.2026.AB III
Additional classification (cpv): 30121300 Reproduction equipment