627100-2026 - Competition
Czechia – Operation of water supplies – Vodovod Pomoraví – provozovatel vodovodu pro období 2027-2031
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Vodovod Pomoraví – provozovatel vodovodu pro období 2027-2031
Description: Předmětem koncesního řízení je zajištění bezpečného a plynulého provozování Vodohospodářského majetku, který je ve vlastnictví Zadavatele, a to v souladu s národní legislativou, zejména zákonem č. 274/2001 Sb., o vodovodech a kanalizacích pro veřejnou potřebu a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „ZVaK“).
Type of procedure: Other single stage procedure
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 65130000 Operation of water supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Vodovod Pomoraví – provozovatel vodovodu pro období 2027-2031